• GoHome Professional
apartmani republika srpska barem 40 m2 što manje d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska barem 40 m2 što manje d - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska barem 40 m2 što manje do 260000 KM

  • Za upit "apartmani republika srpska barem 40 m2 što manje do 260000 km" pronađeno 239 nekretnina - prosječna cijena 4.177 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 KM (malo jeftiniji)
    • 270000 KM (malo skuplji)
    • do 3900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.200 KM, 39,00 m2 cca 6190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.300 KM, 39,00 m2 cca 6910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 269.800 KM, 39,00 m2 cca 6920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.900 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.000 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 271.100 KM, 39,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 257.600 KM, 40,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 251.900 KM, 40,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 265.400 KM, 40,00 m2 cca 6640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 270.100 KM, 40,00 m2 cca 6750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 40,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 119.500 KM, 40,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 259.200 KM, 41,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 256.600 KM, 41,00 m2 cca 6260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 255.700 KM, 41,00 m2 cca 6240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.02.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Gajeva ulica. Na prodaju ekskluzivan stan u strogom centru grada. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 242.400 KM, 41,00 m2 cca 5910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 222.500 KM, 41,00 m2 cca 5430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 216.100 KM, 41,00 m2 cca 5270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude izdvaja prodaju apartmana na Jahorini u naselju Šator. .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 113.900 KM, 41,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – BIJELJINA (Ul. 1. maj) .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 79.300 KM, 41,00 m2 cca 1930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.700 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 78.500 KM, 41,00 m2 cca 1920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 262.600 KM, 42,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 263.400 KM, 42,00 m2 cca 6270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 267.000 KM, 42,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 217.700 KM, 42,00 m2 cca 5180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.000 KM, 42,00 m2 cca 4500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo stan u izgradnji u ulici Milana Karanovića u Banja Luci, naselje Borik, u kompleksu Oaza Vrbas. Kompleks se gradi uz obalu Vrbasa, pored mosta Rebrovac. Jedinstvena lokacija i arhitektura objekta predstavljaju priliku za perspektivnu investiciju. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 162.400 KM, 42,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u naselju Borik,158900 KM, odlična lokacija, 10 minuta pješke do centra grada. Peti sprat (8 ukupno) ima lift. Parcijalno renoviran. 065/519-250 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 100.800 KM, 42,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2025.,

www.realitica.com

Bijeljina - Prodaja .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 94.800 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka vam predstavljamo potpuno novi stil života u ekskluzivnom PARK RESIDENCE naselju u Kotor Varošu, na odličnoj lokaciji, Ulica Cara Dušana. .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 79.500 KM, 42,00 m2 cca 1890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 239)

<< <1 2 3 4 5 6> >>