• GoHome Professional
apartmani republika srpska barem 40 m2 do 240000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska barem 40 m2 do 240000 k - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska barem 40 m2 do 240000 km što veće

  • Za upit "apartmani republika srpska barem 40 m2 do 240000 km što veće" pronađeno 199 nekretnina - prosječna cijena 3.718 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
    • do 3400 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • podrum
    • okućnica
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, 213.400 KM, 190,00 m2 cca 1120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX Vam ovaj put predstavlja nekretninu u mirnom naselju Pobrđe- dvije etaže sa tri potpuno opremljena stana u četverospratnoj kući , savršenu za one koji traže kombinaciju porodičnog doma i investicijskog potencijala. ; Pobrđe .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska barem 40 m2 do 240000 km što veće'
153.900 KM
168.800 KM
182.000 KM
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 257.600 KM, 92,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.200 KM, 91,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX prodaje komforan četvorosoban stan od 91,20m2 u naselju Nova Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 231.400 KM, 90,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 272.000 KM na 258.500 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 258.500 KM, 90,00 m2 cca 2870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 111.250 KM, 89,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U BIJELJINI U ULICI SRPSKE DOBROVOLJAČKE GARDE. IZNAD PROKREDIT BANKE. 065449833 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 180.000 KM, 87,00 m2 cca 2070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem potpuno opremljen stan u Trebinju, 1 km udaljen od centra grada, naselje Gradina, ulica Knez Mihailova. Stan ima lijep pogled i mnogo prirodne svjetlosti, orijentacija jug i zapad. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 234.200 KM, 86,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Mjesec, Ulica Ranka Šipke. ; Naselje Mjesec .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 197.800 KM, 86,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju nov trosoban stan 86m2 u BN. Zgrada se nalazi u blizini škole, vrtića, Saborne Crkve. Prvi sprat, lift. Lijep raspored prostorija hodnik, wc, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, kupatilo, 3 spavaće sobe. Grijanje na zajedničku kotlovnicu. Stan je nov, uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 158.500 KM, 80,00 m2 cca 1980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Zmaj Ognjenog Vuka. ; Lazarevo .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 244.000 KM na 250.000 KM dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 250.000 KM, 79,00 m2 cca 3170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2025 - 250.000 KM
24.09.2025 - 252.000 KM
14.01.2026 - 244.000 KM
18.03.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.03.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 79 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u Banja Luci – naselje Centar (Čaire), ulica Simeuna djaka. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 163.800 KM, 78,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.09.2025.,

www.realitica.com

??? **Bijeljina – Prodaja** ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 160.000 KM, 78,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u centru Bijeljine površine 78 M2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Stan je u blizini Dizdarević raskršća. Od prostorija ima veći dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prozorom, ostavu, dvije spavaće sobe, dva balkona, hodnik o kupatilo. Centralno grijanje....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 189.800 KM, 77,00 m2 cca 2470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan od 77m2 u naselju Borik. Stan se nalazi na XII spratu zgrade koja posjeduje dva lifta. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 167.200 KM, 74,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan – centar Bijeljine, 74 m2 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.100 KM, 74,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 260.000 KM, 72,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 240.000 KM, 68,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 244.000 KM, 68,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji, u Boriku u Kordunaškoj ulici. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 172.000 KM, 68,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

tan u srcu grada – odlična lokacija, tražena kvadratura! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 165.000 KM, 68,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – STAN 68.30 m2 (U IZGRADNJI) – GRADIŠKA ; Krošnja .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 263.300 KM, 66,00 m2 cca 3990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Save Mrkalja. ; Centar .

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 66 m2 - Centar ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 199.500 KM, 65,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Ada, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića – Boračke zgrade. ; Ada .

 
 
 
  Apartman, PALE, 156.000 KM, 64,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 185.500 KM, 63,00 m2 cca 2940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 195.000 KM, 62,00 m2 cca 3150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban, svijetao i prijatan stan površine 62 m2, smješten u ulici Dr. Vojislava Đede Kecmanovića, naselje Starčevica, Banja Luka, preko puta kafića Comodo. ; Starčevica .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 199)

<< <1 2 3 4 5> >>