• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 340000 km što veće n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 340000 km što veće n - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 340000 km što veće najnovije 70 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska do 340000 km što veće najnovije 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 320000 KM (malo jeftiniji)
    • 350000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 167.200 KM, 74,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan – centar Bijeljine, 74 m2 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.100 KM, 74,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. ; Starčevica .

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 296.000 KM na 300.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 74,00 m2 cca 4050 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 296.000 KM
06.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Vlasnik bez agencijske provizije prodajem stan na najpozeljnijoj lokaciji u Trebinju, ulica Luke Vukalovica 9. Stan je po strukturi dvosoban, 2 spavace sobe , velika dnevna soba, hodnik , odvojena kuhinja , ustakljen balkon i ostava. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na prvom....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska do 340000 km što veće 70 m2 (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)