• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 3600 km/m2 70 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 3600 km/m2 70 m2 što - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 3600 km/m2 70 m2 što manje

  • Za upit "apartmani republika srpska do 3600 km/m2 70 m2 što manje" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.952 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 3.sprat
    • adaptiran
    • terasa
    • lift
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, PALE, 156.000 KM, 64,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz ponude za prodaju izdvaja dvosoban potencijalno trosoban stan površine 64m2 pozicioniran na 2.spratu zgrade novije izgradnje, naselje Pale, Ulica Mladena Todorovića. Kod Majnex-a. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 199.500 KM, 65,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Ada, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića – Boračke zgrade. ; Ada .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 192.400 KM, 66,00 m2 cca 2920 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju namješten trosoban stan od 66m2 u naselju Intergaj, treći sprat, odmah useljiv. Stan i namještaj su u odličnom stanju. Struktura stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom i ostavom. Dvije spavaće sobe. Hodnik. Kupatilo. Zatvoren balkon. ; Intergaj .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 3600 km/m2 70 m2 što manje'
138.500 KM
271.000 KM
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 143.200 KM, 66,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju je stan površine 66m2, smješten u zgradi starije gradnje na šestom spratu, sa liftom. ; Grad .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 172.000 KM, 68,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

tan u srcu grada – odlična lokacija, tražena kvadratura! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 165.000 KM, 68,00 m2 cca 2430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

NA PRODAJU – STAN 68.30 m2 (U IZGRADNJI) – GRADIŠKA ; Krošnja .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 244.000 KM, 68,00 m2 cca 3590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji, u Boriku u Kordunaškoj ulici. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 265.000 KM, 68,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 240.000 KM, 68,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

.

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 216.000 KM, 70,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaja Stana u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 250.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 250.000 KM, 72,00 m2 cca 3470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 260.000 KM
22.05.2026 - 250.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

NA PRODAJU ILI ZAMJENU: ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 179.000 KM, 72,00 m2 cca 2490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Krfska ulica. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 167.200 KM, 74,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan – centar Bijeljine, 74 m2 .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 261.100 KM, 74,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.11.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)