• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 4700 km/m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 4700 km/m2 što skupl - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 4700 km/m2 što skuplje Najnovije

  • Za upit "apartmani republika srpska do 4700 km/m2 što skuplje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4400 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4900 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, TREBINJE, 1.300.000 KM, 267,00 m2 cca 4870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - CENTAR: LUKSUZAN ČETVEROSOBAN POTPUNO OPREMLJEN STAN U STROGOM CENTRU ; Trebinje Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 861.600 KM, 168,00 m2 cca 5130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

U strogom centru grada, na samo 100m od Trga Krajine smješten je poslovni prostor površine 168m2. Prostor se nalazi na galerijskoj etaži novije stambeno-poslovne sedmospratnice sa dva lifta. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 710.000 KM, 141,00 m2 cca 5040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.01.2026.,

www.realitica.com

Luksuzan stan u centru grada Trebinja. ; Travunija .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 557.400 KM, 121,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Srpska ulica. Prodaje se četvorosoban stan ukupne površine 121 m2 na I spratu, stambeno poslovne zgrade. ; Centar .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.500 KM, 108,00 m2 cca 4220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U naselju Borik, u ogranku ulice Milana Karanovića, gradimo kompleks Oaza Vrbas. Odlična povezanost sa svim urbanim sadržajima uz samu obalu Vrbasa. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 455.100 KM, 96,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Knjaza Miloša. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 416.000 KM, 106,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Boriku, Gundulićeva ulica, nedaleko od strogog centra grada, površine 106m2. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 406.000 KM, 117,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

U srcu grada, tamo gdje se istorija susreće sa stilom. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska do 4700 km/m2 što skuplje (235)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)