• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 480000 km barem 40 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 480000 km barem 40 m - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 480000 km barem 40 m2 do 5100 km/m2 što skuplje

  • Za upit "apartmani republika srpska do 480000 km barem 40 m2 do 5100 km/m2 što skuplje" pronađeno 225 nekretnina - prosječna cijena 3.135 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 KM
    • do 320000 KM (prosječna cijena)
    • do 380000 KM
    • do 3200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • luksuzan
    • kablovska
    • klima
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 510.000 KM na 492.000 KM dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 492.000 KM, 150,00 m2 cca 3280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2026 - 510.000 KM
10.04.2026 - 492.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvoetažni petosoban stan u ul. Prvog krajiškog korpusa, naselje Nova Varoš. Površine stana je 151 m2 i na II je spratu. Etaže su povezani unutrašnjim stepeništem. Prizemlje je zamišljeno kao dnevna zona i sastoji se od hodnik, prostranog dnevnog boravaka povezan sa trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, POLJE, 480.700 KM, 116,00 m2 cca 4140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja višesoban stan odličnog rasporeda površine 116m2 pozicioniran na 7. spratu zgrade sa dva lifta, ulica Ive Andrića, Alipašino polje A faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 460.200 KM, 83,00 m2 cca 5550 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.01.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Nova Varoš, Ulica I krajiškog korpusa. ; Nova Varoš .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 480000 km barem 40 m2 do 5100 km/m2 što skuplje'
411.900 KM
409.100 KM
400.400 KM
  Apartman, BANJA LUKA, 455.100 KM, 96,00 m2 cca 4740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Budžak, Ulica Knjaza Miloša. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 416.000 KM, 106,00 m2 cca 3930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Boriku, Gundulićeva ulica, nedaleko od strogog centra grada, površine 106m2. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 406.000 KM, 117,00 m2 cca 3470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

U srcu grada, tamo gdje se istorija susreće sa stilom. .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 398.900 KM, 103,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

NOV, NEKORIŠĆEN - dvoetažni troiposoban stan - početak Lauša - PRODAJA ; Lauš .

 
 
 
  Apartman, OKOLICA, 378.000 KM, 105,00 m2 cca 3600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.03.2026.,

www.realitica.com

Nova stambeno-poslovna zgrada u Gradu Cazinu predstavlja jedan od najljepših i najkvalitetnije izrađenih projekata koji se ističe se vrhunskom kvalitetom. U samoj gradnji korišteni su armirani betoni visoke marke pod nadzorom vrhunskih inženjera, osiguravajući čvrstoću i dugovječnost....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 373.600 KM, 130,00 m2 cca 2870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

RE/MAX iz ponude izdvaja USELJIV penthouse sa otvorenim pogledom koji oduzima dah! ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 368.200 KM, 72,00 m2 cca 5110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 73m2 u sklopu ApartHotela Vučko. .

 
 
 
  Apartman, GORICA, 363.100 KM, 69,00 m2 cca 5260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.04.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan u Centru, ulica Gorica. ; Gorica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 352.900 KM, 99,00 m2 cca 3570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Starčevica, Ulica Rajka Bosnića. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 332.000 KM, 92,00 m2 cca 3610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.05.2026.,

www.realitica.com

-PRODAJA: Prostran porodični stan - Lazarevo (Budžak)! ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 330.000 KM, 62,00 m2 cca 5320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.03.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan u izgradnji,odlična lokacija i povoljno . .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 327.300 KM, 85,00 m2 cca 3850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Ulica Kralja Petra I Karađorđevića. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 320.000 KM, 84,00 m2 cca 3810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Trosoban stan 84 m2 – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Starčevica, 320.000 KM, 87,00 m2 cca 3680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.04.2026.,

www.realitica.com

Prostran i udoban trosoban stan na visokom prizemlju u naselju Starcevica u Ulici Sime Miljusa povrsine 87 kvm. ; Starčevica .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 320.000 KM, 60,00 m2 cca 5330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.12.2024.,

www.realitica.com

Retko u ponudi! .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 308.700 KM na 317.100 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 317.100 KM, 82,00 m2 cca 3870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 292.000 KM
15.11.2024 - 283.700 KM
05.02.2025 - 292.000 KM
05.11.2025 - 300.400 KM
26.12.2025 - 308.700 KM
20.02.2026 - 317.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - ČETVEROSOBAN STAN 81,58M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 317.000 KM, 83,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Sime Šolaje. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 310.000 KM, 83,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.09.2025.,

www.realitica.com

Rijetka prilika! Na prodaju prostran trosoban stan salonskog tipa, smješten u jednoj od najtraženijih ulica u strogom centru grada – Sime Šolaje, odmah iza nekadašnjeg kina Kozara. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.09.2025.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 301.700 KM, 81,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! ; Centar .

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 296.000 KM na 300.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 74,00 m2 cca 4050 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 296.000 KM
06.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Vlasnik bez agencijske provizije prodajem stan na najpozeljnijoj lokaciji u Trebinju, ulica Luke Vukalovica 9. Stan je po strukturi dvosoban, 2 spavace sobe , velika dnevna soba, hodnik , odvojena kuhinja , ustakljen balkon i ostava. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na prvom....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 300.000 KM, 77,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stambeno poslovni objekat preko puta zgrade Opštine u ulici Alekse Šantića u Tesliću. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 85,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2025.,

www.realitica.com

U ponudi je svetao i prostran trosoban stan površine 85 m2, smešten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi u ulici Kraljice Jelene Anžujske, u mirnom i atraktivnom naselju Bregovi. ; Bregovi .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.600 KM, 70,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – GRAD SUNCA: LUKSUZNI DVOSOBNI APARTMANI U STAMBENOM KOMPLEKSU “RESIDENCE” ; Grad Sunca .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 282.900 KM na 290.300 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 275.400 KM
26.12.2025 - 282.900 KM
20.02.2026 - 290.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 286.400 KM, 79,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - ČETVEROSOBAN STAN 79m2 - OBILIĆEVO/MEJDAN ; Obilićevo .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 84,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.07.2024.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 275.000 KM, 67,00 m2 cca 4100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - POLICE: DVOSOBAN POTPUNO OPREMLJEN STAN U NOVOGRADNJI NA ODLIČNOJ LOKACIJI ; Police .

 
 
 
  Apartman, POLJE, 271.000 KM, 72,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 72m2 pozicioniran na 6. spratu zgrade sa liftom, ulica Trg Nezavisnosti, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. ; Alipašino Polje .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 225)

<< <1 2 3 4 5 6> >>