• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 520000 km - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • apartmani republika srpska do 520000 km - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 520000 km

  • Za upit "apartmani republika srpska do 520000 km" pronađeno 475 nekretnina - prosječna cijena 5.327 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 52,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 305.500 KM, 65,00 m2 cca 4700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Potpuno renoviran stan u Starom gradu. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 303.200 KM, 43,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 301.700 KM, 52,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije uz samu stazu i šestosjed Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 301.700 KM, 81,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

Stan u epicentru Banja Luke – idealan za poslovni prostor! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 85,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.12.2025.,

www.realitica.com

U ponudi je svetao i prostran trosoban stan površine 85 m2, smešten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi u ulici Kraljice Jelene Anžujske, u mirnom i atraktivnom naselju Bregovi. ; Bregovi .

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 296.000 KM na 300.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 300.000 KM, 74,00 m2 cca 4050 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 296.000 KM
06.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Vlasnik bez agencijske provizije prodajem stan na najpozeljnijoj lokaciji u Trebinju, ulica Luke Vukalovica 9. Stan je po strukturi dvosoban, 2 spavace sobe , velika dnevna soba, hodnik , odvojena kuhinja , ustakljen balkon i ostava. Stan je kompletno renoviran i nalazi se na prvom....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 300.000 KM, 77,00 m2 cca 3900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stambeno poslovni objekat preko puta zgrade Opštine u ulici Alekse Šantića u Tesliću. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.200 KM, 43,00 m2 cca 6960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 299.000 KM, 43,00 m2 cca 6950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 297.400 KM, 47,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 296.200 KM, 42,00 m2 cca 7050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 295.800 KM, 42,00 m2 cca 7040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 557.400 KM, 121,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.09.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Centar, Srpska ulica. Prodaje se četvorosoban stan ukupne površine 121 m2 na I spratu, stambeno poslovne zgrade. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 293.000 KM, 42,00 m2 cca 6980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 292.800 KM, 68,00 m2 cca 4310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV četverosoban stan 68m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.600 KM, 70,00 m2 cca 4180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE – GRAD SUNCA: LUKSUZNI DVOSOBNI APARTMANI U STAMBENOM KOMPLEKSU “RESIDENCE” ; Grad Sunca .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 292.400 KM, 73,00 m2 cca 4010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvosoban stan površine 73.09 m2, smješten u samom centru Trebinja u glavnoj gradskoj ulici - u okviru stambeno poslovnog kompleksa Agrokop. ; Agrokop .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 292.000 KM, 40,00 m2 cca 7300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.03.2026.,

www.realitica.com

Ovo nije apartman. Ovo je pozicija. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 288.400 KM, 47,00 m2 cca 6140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.realitica.com

stan 47m2 iza boske, i sprat ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 286.700 KM, 41,00 m2 cca 6990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 286.400 KM, 79,00 m2 cca 3630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - ČETVEROSOBAN STAN 79m2 - OBILIĆEVO/MEJDAN ; Obilićevo .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 285.000 KM, 46,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 284.700 KM, 73,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025. - 284.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2025.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti Horizonti 3 se nalaze na 500m,od glavne ulice u Trebinju i neposrednoj blizini velikog tržnog centra Bingo ,kao i preljijepe Trebišnice,Horizonti pruzaju ugodan mir boravka od gradske guzve a istovremeno i blizinu samog jezgra grada Trebinja ,Starog grada,Gradskog....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 295.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Habibe Stočević. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 284.200 KM, 41,00 m2 cca 6930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, DOBRINJA, 294.800 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju dvosoban stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Dobrinja u ulici Trg djece Prato. ; Dobrinja .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 40,00 m2 cca 7070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 282.600 KM, 38,00 m2 cca 7440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 560.000 KM, 92,00 m2 cca 6090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaja stana – Savršen stan u srcu grada! ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 280.000 KM, 71,00 m2 cca 3940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju prostran trosoban stan u izgradnji površine 71 m2 u naselju Budžak. ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 277.500 KM, 65,00 m2 cca 4270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi sa pogledom na Trebišnjicu povrsine 65.44 m2 na prvom spratu orijentacije istok-zapad. Podrum 7m2, blind vrata, dva balkona, djelimicno renoviran. Cijena 270.000 KM.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 288.600 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine objavljuju prodaju dvosobnog apartmana u hotelsko – apartmanskom kompleksu „Snježna dolina“ na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 274.100 KM, 37,00 m2 cca 7410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zaltni Javor na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 475)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>