• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 520000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 520000 km što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 520000 km što manje porasla cijena

  • Za upit "apartmani republika srpska do 520000 km što manje porasla cijena" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.864 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 490000 KM (malo jeftiniji)
    • 540000 KM (malo skuplji)
    • do 4100 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • balkon
    • renoviran
    • lift
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 140.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 140.000 KM, 31,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 120.000 KM
25.02.2026 - 140.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

BUDZAK GARSONJERA .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 520000 km što manje porasla cijena'
138.500 KM
250.000 KM
229.500 KM
 
+5%

Promjena cijene sa 148.000 KM na 156.000 KM dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 156.000 KM, 40,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 148.000 KM
12.04.2026 - 156.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2026.,

www.realitica.com

Stambeno poslovni objekti HORIZONT 4 se nalaze: .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 182.500 KM na 191.000 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 191.000 KM, 41,00 m2 cca 4660 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 178.200 KM
20.02.2026 - 182.500 KM
29.04.2026 - 191.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 194.600 KM na 199.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 199.100 KM, 43,00 m2 cca 4630 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 185.800 KM
20.02.2026 - 190.200 KM
02.03.2026 - 194.600 KM
29.04.2026 - 199.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 186.900 KM na 195.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 195.600 KM, 43,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 182.600 KM
20.02.2026 - 186.900 KM
29.04.2026 - 195.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 200.600 KM na 209.400 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 209.400 KM, 46,00 m2 cca 4550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 195.900 KM
20.02.2026 - 200.600 KM
29.04.2026 - 209.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - DVOSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 204.000 KM na 220.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 220.000 KM, 56,00 m2 cca 3930 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 204.000 KM
27.02.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.01.2026.,

www.realitica.com

Prodajem renoviran dvosoban stan na II spratu u centru Banjaluke, uz dvorište škole Jovan Cvijić. U obzir dolazi i zamjena za manji stan u zgradi sa liftom. ; Centar .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 271.900 KM na 284.800 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 284.800 KM, 63,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 258.900 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
02.03.2026 - 271.900 KM
29.04.2026 - 284.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 273.100 KM na 286.100 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 286.100 KM, 64,00 m2 cca 4470 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 260.100 KM
20.02.2026 - 273.100 KM
29.04.2026 - 286.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)