• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 5800 km/m2 što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska do 5800 km/m2 što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 5800 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "apartmani republika srpska do 5800 km/m2 što jeftinije" pronađeno 345 nekretnina - prosječna cijena 4.477 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 5500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 6000 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 450000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, KOTOR VAROŠ, 94.800 KM, 42,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka vam predstavljamo potpuno novi stil života u ekskluzivnom PARK RESIDENCE naselju u Kotor Varošu, na odličnoj lokaciji, Ulica Cara Dušana. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 95.000 KM, 38,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju više stanova u izgradnji u Novim Banovcima različitih kvadratura od 35 do 55m2. Pored objekta se nalaze osnovna škola, vrtić i ostali sadražji .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 97.200 KM, 36,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

**?? BIJELJINA – PRODAJA ??? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 100.800 KM, 42,00 m2 cca 2400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2025.,

www.realitica.com

Bijeljina - Prodaja .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 102.600 KM, 29,00 m2 cca 3540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

Agencija RE/MAX iz svoje prodajne ponude stanova ovaj put izdvaja jednosoban stan u naselju Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 103.000 KM, 54,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 106.000 KM, 53,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 53m2 u Bijeljini, naselje 1.decembar.Nalazi se na 4.spratu (nije poslednji) ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 111.250 KM, 89,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJEM STAN U BIJELJINI U ULICI SRPSKE DOBROVOLJAČKE GARDE. IZNAD PROKREDIT BANKE. 065449833 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 112.000 KM, 29,00 m2 cca 3860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se novouređeni studio apartman u Crikvenici. Apartman se nalazi na 3. (zadnjem) katu uredne stambene zgrade, površine 31 m² te je kompletno obnovljen 2024. godine. Prilikom renovacije postavljene su nove pločice, PVC stolarija, sanitarije i protuprovalna vrata. Grijanje i....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 112.000 KM, 56,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 56m2 u BN u blizini šetališta i škole Knez Ivo. Nalazi se na 4.spratu. Hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa terasom, kuhinja. Grijanje na gradsku toplanu. Papiri uredni, cijena povoljna 1950km m2,podrum 3m2.Parking. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 113.900 KM, 41,00 m2 cca 2780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU STAN – BIJELJINA (Ul. 1. maj) .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA DUBICA, 115.100 KM, 45,00 m2 cca 2560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2025.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Svetosavska ulica – objekat pored hotela “Rafaelo”. ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA DUBICA, 115.600 KM, 45,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.03.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 116.100 KM, 27,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 118.100 KM, 56,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Lazarevo (Budzak), Novogradnja. Ulica Zmaja Ognjenog Vuka, u blizini Vrbasa, Škole OŠ Borislav Stanković.U blizini tržnih centara OBI, PEVEC, i INTEREX. Mogućnost kupovine parkinga i podruma. Useljiv do 20.10.2009 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 119.500 KM, 40,00 m2 cca 2990 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! ; Trn .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 124.900 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 125.000 KM, 55,00 m2 cca 2270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2025.,

www.realitica.com

AGENCIJA ZA NEKRETNINE MSS NEKRETNINE I SAVJETOVANJE ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.600 KM, 42,00 m2 cca 3090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

? Stan u centru Bijeljine – 42 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 132.000 KM, 33,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni apartman/garsonjera površine 33m2 u naselju Petrićevac, Žute zgrade. ; Petrićevac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 133.000 KM, 40,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.03.2026.,

www.realitica.com

Banja Luka, Mejdan, Ulica Gavrila Principa. ; Mejdan .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 133.400 KM, 66,00 m2 cca 2020 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju – Stan 66 m2 u manjoj stambenoj zgradi. ; Senjak .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 135.700 KM, 63,00 m2 cca 2150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 63 m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada se nalazi u ulici Dušana Baranjina i pogled na kanal Dašnicu(Bijeljina). Od prostorija ima odvojenu kuhinju, trpezariju, dvije spavaće sobu, dnevni boravak, balkon, kupatilo i hodnik. Grijanje je centralno.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 138.000 KM, 23,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju studio apartman u hotelu "Zlatni Javor" **** na Jahorini, Republika Srpska: .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 133.400 KM na 138.500 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 138.500 KM, 70,00 m2 cca 1980 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.08.2024 - 140.000 KM
11.10.2024 - 137.000 KM
30.10.2024 - 139.000 KM
05.01.2025 - 138.000 KM
24.01.2025 - 137.000 KM
29.01.2025 - 136.000 KM
17.02.2025 - 135.000 KM
16.04.2025 - 134.000 KM
02.05.2025 - 133.000 KM
18.06.2025 - 132.000 KM
19.09.2025 - 131.000 KM
13.04.2026 - 133.400 KM
06.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.08.2024.,

www.realitica.com

BANJA LUKA; PRODAJEM DVOSOBAN STAN-POSEBNA ETAŽIRANA STAMBENA JEDINICA NA PRVOM SPRATU ZGRADE, (ZGRADA SE SASTOJI OD PRIZEMLJA, PRVOG SPRATA I DRUGOG SPRATA-POTKROVLJA); STAN JE 70 KVADRATA KORISNE-NETO POVRŠINE (DVIJE ODVOJENE SOBE), (UKUPNA-BRUTO POVRŠINA STANA JE 83 KVADRATA);....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 140.000 KM dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 140.000 KM, 31,00 m2 cca 4520 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 120.000 KM
25.02.2026 - 140.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2025.,

www.realitica.com

BUDZAK GARSONJERA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 33,00 m2 cca 4240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.04.2022.,

www.nekretnine.ba

Apartman se nalazi u nizu uz hotel Kosuta cije je renoviranje nedavno zapocelo nakon prodaje. Zgrada je prva u nizu, najbliza hotelu Nebojsa i udaljena svega 50-tak metara od gondole Djokovic. Sastoji se od dnevne sobe u cijem je sastavu kuhinja i male spavace sa krevetom na sprat.....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 140.700 KM, 48,00 m2 cca 2930 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

?? Na prodaju nov stan – Bijeljina ?? .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 141.200 KM, 46,00 m2 cca 3070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja - dvosoban stan 46m2 - Trapisti ; Trapisti .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 345)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>