• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 620000 km što manje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • apartmani republika srpska do 620000 km što manje - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 620000 km što manje

  • Za upit "apartmani republika srpska do 620000 km što manje" pronađeno 479 nekretnina - prosječna cijena 5.341 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 580000 KM (malo jeftiniji)
    • 650000 KM (malo skuplji)
    • do 6200 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.sprat
    • 1.sprat
    • lift
    • namješten
    • grijanje na plin
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
  Apartman, KOTOR, 60.000 KM, 49,00 m2 cca 1220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u Starom Gradu u Kotoru. Površine je 49 m2. Na IV je spratu dok se iznad nalazi tavan, pogodan za proširenje stambenog prostora. Cijena po dogovoru. Telefon za informacije: +382 (0)69 046 031 Kontakt: Ivica Sajt: http://apartment-kotor.webs.com Nekretnina posjeduje .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 225.500 KM na 230.600 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 230.600 KM, 50,00 m2 cca 4610 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 210.100 KM
20.02.2026 - 220.400 KM
02.03.2026 - 225.500 KM
29.04.2026 - 230.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.12.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN - BORIK/REBROVAC ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 190.000 KM, 50,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvosoban stan povrsine 50m2 u Banjaluci, naselje Nova Varos. Kontakt: 065 224 970 ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 128.300 KM, 50,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se jednosoban stan 50 m2 – Bijeljina, strogi centar – kompletno renoviran, namješten, useljiv odmah ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 327.600 KM, 52,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 342.800 KM na 321.200 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 321.200 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 342.800 KM
04.03.2026 - 321.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 321.100 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.06.2024.,

www.realitica.com

NOVO U PONUDI !!! Prodaje se apartman površine 52,32 m2 na Olimpijskoj ljepotici Jahorini. Jahorina, kraljica zimskih sportova, novu sezonu dočekuje kao najmoderniji ski centar u Jugoistočnom dijelu Evrope, stoga za ljubitelje prirode u ponudi imamo apartman koji se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 320.100 KM, 52,00 m2 cca 6160 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.08.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije uz samu stazu i šestosjed Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 52,00 m2 cca 5880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.08.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 301.700 KM, 52,00 m2 cca 5800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 461.100 KM, 53,00 m2 cca 8700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

ID 821 Potpuno nov, luksuzno opremljen apartman na Jahorini – odmah pored ski staze .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 337.500 KM, 53,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.01.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana dvostrane orijentacije sa pogledom na polaznu stanicu staze Trnovo. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 305.800 KM, 53,00 m2 cca 5770 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.12.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 201.200 KM, 53,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji površine 53m2 - naselje Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 143.200 KM, 53,00 m2 cca 2700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.04.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - TROSOBAN STAN 53m2 - LAZAREVO/BUDŽAK ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 106.000 KM, 53,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.06.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 53m2 u Bijeljini, naselje 1.decembar.Nalazi se na 4.spratu (nije poslednji) ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 552.200 KM na 490.900 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PALE, 490.900 KM, 54,00 m2 cca 9090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 552.200 KM
29.04.2026 - 490.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 343.600 KM, 54,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju najavljuje opremljen apartman od 54m2 u sklopu Snježne Doline na Jahorini .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 103.000 KM, 54,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 218.000 KM na 221.900 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BANJA LUKA, 221.900 KM, 55,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 218.000 KM
24.04.2026 - 221.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Prodaja Stanova u Banjaluci ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, KOTOR VAROŠ, 146.700 KM, 55,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2026.,

www.realitica.com

Više informacija na linku ispod ; Centar .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 145.500 KM, 55,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

? NOVOGRADNJA – STAN U IZGRADNJI | BIJELJINA ? .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 479)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>