• GoHome Professional
apartmani republika srpska do 740000 km do 40 m2 š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska do 740000 km do 40 m2 š - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska do 740000 km do 40 m2 što manje do 6300 KM/m2

  • Za upit "apartmani republika srpska do 740000 km do 40 m2 što manje do 6300 km/m2" pronađeno 186 nekretnina - prosječna cijena 5.831 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 500000 KM
    • do 630000 KM (prosječna cijena)
    • do 760000 KM
    • do 6300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.sprat
    • parking
    • prvi red do mora
    • prizemlje
    • moderan
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 20,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaja novoizgrađenih apartmana , strukture 20-78m2 . ; Velika Dvorista .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.100 KM, 21,00 m2 cca 6430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.02.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmane u sklopu objekta Vila Aleksandra, naselje Šator, Jahorina 80 metara od staze i šestosjeda Snježna dolina Trnovo. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska do 740000 km do 40 m2 što manje do 6300 km/m2'
141.500 KM
138.000 KM
151.100 KM
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 135.600 KM, 21,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Jahorini, svega 30 m od ski lifta, smješten je moderan planinski resort u izgradnji koji se sastoji od 6 zgrada s ukupno 360 apartmana. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.900 KM, 22,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 142.600 KM, 23,00 m2 cca 6200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.600 KM, 23,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.300 KM, 23,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.500 KM, 23,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.600 KM, 23,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 146.800 KM, 23,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.400 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 147.500 KM, 23,00 m2 cca 6410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.100 KM, 23,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.500 KM, 23,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.600 KM, 23,00 m2 cca 6460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 148.800 KM, 23,00 m2 cca 6470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.000 KM, 23,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.100 KM, 23,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.200 KM, 23,00 m2 cca 6490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.400 KM, 23,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 149.500 KM, 23,00 m2 cca 6500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 158.300 KM, 23,00 m2 cca 6880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 151.900 KM, 24,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 152.000 KM, 24,00 m2 cca 6330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 153.300 KM, 24,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 155.600 KM, 24,00 m2 cca 6480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 156.600 KM, 24,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 156.800 KM, 24,00 m2 cca 6530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.02.2024.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 93.600 KM, 25,00 m2 cca 3740 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Jahorina studio apartman na prodaju,extra lokacija,Poljice,25m od polazne stanice ski lifta, ski kase,marketa,banke itd.Kamin,Sat Tv,namjesten,papiri uredni.Vise info na mail sazmanmilisic@gmail.com ili mob 00 387 62 118 775. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Struja Namješten....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 163.700 KM, 26,00 m2 cca 6300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 164.200 KM, 26,00 m2 cca 6320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 165.900 KM, 26,00 m2 cca 6380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 166.000 KM, 26,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 116.100 KM, 27,00 m2 cca 4300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 28,00 m2 cca 6390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.07.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom na Jahorini, naselje Šator.Apartman površine 28m2 sa jednom spavaćom sobom pozicioniran u dijelu Šatorskog naselja na našoj olimpijskoj planini Jahorini.Sastoji se....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 127.700 KM, 28,00 m2 cca 4560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

U ogranku ulice Milana Karanovića u naselju Borik, prvi red do Vrbasa, prodajemo garsonjere 28 m2 u najpopularnijem stambenom kompleksu Oaza Vrbas, Lamela 1. Nekretnina ima veliki potencijal kao investicija. ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 193.300 KM, 28,00 m2 cca 6900 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba – agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman površine 28.45m2 u Vučko Residence, Jahorina. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 184.800 KM, 29,00 m2 cca 6370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.02.2026.,

www.realitica.com

Luksuzni apartmani na Jahorini – EKSKLUZIVNA PRODAJA .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 186)

<< <1 2 3 4 5> >>