• GoHome Professional
apartmani republika srpska lift što veće do 470000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska lift što veće do 470000 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska lift što veće do 470000 km balkon

  • Za upit "apartmani republika srpska lift što veće do 470000 km balkon" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.456 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 440000 KM (malo jeftiniji)
    • 490000 KM (malo skuplji)
    • do 2700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 197.800 KM, 86,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.10.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju nov trosoban stan 86m2 u BN. Zgrada se nalazi u blizini škole, vrtića, Saborne Crkve. Prvi sprat, lift. Lijep raspored prostorija hodnik, wc, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, kupatilo, 3 spavaće sobe. Grijanje na zajedničku kotlovnicu. Stan je nov, uknjižen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska lift što veće do 470000 km balkon'
220.900 KM
204.600 KM
  Apartman, SLATINA, 111.000 KM, 77,00 m2 cca 1440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

Stan na 8-mom spratu - nije zadnji. Jako prostran i svjetao. Namjesten. 061 098 111 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Nedavno adaptiran Kablovska TV Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 165.000 KM, 75,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju stan 75m2 ,trosoban,dvije vrste grijanja centralno gradska toplana i na struju,Dositeja Obradovica 1,bijele zgrade,zgrada posjeduje lift,zamjenjena stolarija,kupatilo renovirano,posjeduje dvije terase od kojih je jedna velika zatvorena.Informacije na broj 066 401 335 Nekretnina....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 67.000 KM, 47,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2024.,

www.nekretnine.ba

Stan se prodaje nenamjesten. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)