• GoHome Professional
apartmani republika srpska lift 4.sprat do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska lift 4.sprat do 40 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska lift 4.sprat do 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska lift 4.sprat do 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 241.400 KM, 36,00 m2 cca 6710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36,65 m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila.- TOP....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 35m2, sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i balkona. Apartman posjeduje i skijašnicu na -3 površine 1m2. Lokacija: Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 33,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom, Objekat Nova Planina na Jahorini.Apartman je površine 33m2 i nalazi se na2.spratu novonapravljenog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 160.000 KM, 33,00 m2 cca 4850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno namješten i odmah useljiv stan u strogom centru Trebinja (200 m od platana i gradske pijace). Stan se nalazi na 6-om spratu u zgradi sa liftom. Posjeduje veliku tarasu od 22 kvadratna metra. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 250.600 KM, 28,00 m2 cca 8950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 28,5 m2 i nalazi se na prizemlju objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka i kupatila. Ispred....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska lift do 40 m2 (23)
  • apartmani republika srpska lift 4.sprat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)