• GoHome Professional
apartmani republika srpska najnovije do 7900 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska najnovije do 7900 km/m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska najnovije do 7900 km/m2 što jeftinije

  • Za upit "apartmani republika srpska najnovije do 7900 km/m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 7500 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 8200 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, DUBICA, 34.000 KM, 42,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u naselju Puhalo u centru grada. Stan se nalazi na istocnoj strani zgrade, struja, voda, kablovska, telefon, NEMA VLAGE. Stan poseduje podrum. Stan je ceo namesten a ako su stvari nepotrebne mogu se izneti. Vlasnik 1/1. Za vise informacija obratite se na mejl stan.na.prodaju.dubica@gmail.com....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, NOVO NASELJE, 55.000 KM, 57,00 m2 cca 970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan na prodaju sve informacije pisati na broj Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Blindirana vrata Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....