• GoHome Professional
apartmani republika srpska novogradnja što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska novogradnja što skuplje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska novogradnja što skuplje

  • Za upit "apartmani republika srpska novogradnja što skuplje" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.034 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 KM
    • do 330000 KM (prosječna cijena)
    • do 390000 KM
    • do 3300 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • povoljan
    • 1.sprat
    • adaptiran
    • podrum
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BIJELJINA, 400.400 KM, 197,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Odličan komforan dvoetažni stan od 198 kvadrata, novogradnja sa garažnim parking mjestom od 12m2. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik sa WC-om za goste, velika master spavaća soba sa gardaroberom i kupatilom, prostrani dnevni boravak sa balkonom i dvostranom orijentacijom, izdvojena....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 317.100 KM, 82,00 m2 cca 3870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - ČETVEROSOBAN STAN 81,58M2 ; Lazarevo .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 290.300 KM, 73,00 m2 cca 3980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.11.2025.,

www.realitica.com

PRODAJA - NOVOGRADNJA - TROSOBAN STAN 72,78M2 ; Lazarevo .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska novogradnja što skuplje'
222.200 KM
179.000 KM
145.200 KM
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 145.500 KM, 55,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

? NOVOGRADNJA – STAN U IZGRADNJI | BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 118.100 KM, 56,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Lazarevo (Budzak), Novogradnja. Ulica Zmaja Ognjenog Vuka, u blizini Vrbasa, Škole OŠ Borislav Stanković.U blizini tržnih centara OBI, PEVEC, i INTEREX. Mogućnost kupovine parkinga i podruma. Useljiv do 20.10.2009 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 55m², sastoji se od hodnika,kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i balkona. Apartman posjeduje skijašnicu površine 1m² i ostavu....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 42,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.11.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u novogradnji apartman sa jednom spavaćom sobom i pogledom na stazu na Jahorini.Apartman površine 42m2 na 2.spratu objekta zgrade za liftom se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka s trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....