• GoHome Professional
apartmani republika srpska pala cijena do 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska pala cijena do 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska pala cijena do 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska pala cijena do 50 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.946 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 430000 KM
    • do 540000 KM (prosječna cijena)
    • do 650000 KM
    • do 5400 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 2.sprat
    • potkrovlje
    • novogradnja
    • parking
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 51.200 KM na 49.100 KM dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BANJA LUKA, 49.100 KM, 42,00 m2 cca 1170 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.12.2025 - 51.200 KM
22.12.2025 - 56.300 KM
11.02.2026 - 51.200 KM
01.05.2026 - 49.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.12.2025.,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola. Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 42 m2 na I spratu stambeno poslovnog objekta. ; Kola .

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 342.800 KM na 321.200 KM dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 321.200 KM, 52,00 m2 cca 6180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 342.800 KM
04.03.2026 - 321.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 552.200 KM na 490.900 KM dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, PALE, 490.900 KM, 54,00 m2 cca 9090 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 552.200 KM
29.04.2026 - 490.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.12.2025.,

www.realitica.com

Na samom vrhu Jahorine, na mjestu koja pogledom razdvaja nebo i zemlju započinje priča Aparhotel Horizont. Na nadmorskoj visini od 1668 metara, u neposrednoj blizini svih turističkih sadržaja nalazi se Aparthotel Horizont.Sa ovog mjesta, pruža se najljepši panoramski pogled na izlazak....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)