• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking što jeftinije b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking što jeftinije b - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking što jeftinije barem 70 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska parking što jeftinije barem 70 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.180 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 KM
    • do 290000 KM (prosječna cijena)
    • do 350000 KM
    • do 2900 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska parking što jeftinije barem 70 m2'
197.800 KM
400.400 KM
692.400 KM
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, ZVORNIK, 140.000 KM, 100,00 m2 cca 1400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2021.,

www.nekretnine.ba

Izuzetan dvostrano orijentisan stan pored osnovne škole i vrtića.Renoviran vrhunska stolarija i parket hrastov.Dve terase. Nekretnina posjeduje Balkon Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 258.500 KM na 264.300 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, TREBINJE, 264.300 KM, 90,00 m2 cca 2940 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM
22.05.2026 - 264.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 274.100 KM na 297.600 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 297.600 KM, 78,00 m2 cca 3820 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 306.300 KM
28.01.2026 - 274.100 KM
05.04.2026 - 297.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan komforan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo.Apartman površine 79m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, balkonom,....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 399.000 KM, 78,00 m2 cca 5120 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaja apartmana na Bjelasnici,Babin do,78m2 sa skijasnicom i podrumskom prostorijom Dvostruko orijuentisan apartman,cetvorosoban se sastoji od tri spavace sobe,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom,hodnika,kupatila,manjeg balkona i velike ustakljene terase sa pogledom na planinu.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 520.000 KM, 92,00 m2 cca 5650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju luksuzno opremljenog trosobnog stana povrsine 92,59 m2 na trećem spratu južne orjentacije sa parking mjestom u podzemnoj garaži . Zgrada na gornjoj etaži ima bazen i nalazi se u strogom centru grada. Cijena 260.000....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 1.100.000 KM, 200,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju luksuznog stana salonca u srcu Trebinja pored Platana povrsine 200 m2 u potpunosti opremljen useljiv odmah. Cileri, solari, podno grijanje,djakuzi, sauna,kamin, 3 kupatila, ostava , video nadzor, alarm , otvori....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan nije renoviran, ali je u veoma dobrom stanju, redovno je održavan (lakirana stolarija, krečen, čišćen) Nalazi se odmah pored Gimnazije u Banjaluci, lokacija je odlična jer ublizini ima i vrtić i osnovna škola i veliki supermarket. Komšije su jako uljudne i ljubazne i cijela zgrada....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Nov moderno namjesten stan sa dva balkona,garazom i supom U garazi mercedes c220cdi karavan,2008 godiste,tip wdd204,125 kw registrovan do 7mj.2016,ulje i filteri mjenjani u 6mj,dizelas ,automatik ADO IMATE NOVAC A ZELITE ZAPOCETI ZIVOT DA ODMAH IMATE SVE OVO JE JEDINSTVENA PRILIKA....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Na upit, 99,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine vam predstavljama potpuno novi stil života u ekskluzivnom objektu u izgradnji naselje Budžak na odličnoj lokaciji, Ulica Braće Podgornika, Banja Luka. Naselje u kojem se nalaze predmetni stanovi će se sastojat iz više zgrada, u sklopu svakog objekta....