• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking što jeftinije d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking što jeftinije d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking što jeftinije do 70 m2 lift

  • Za upit "apartmani republika srpska parking što jeftinije do 70 m2 lift" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.636 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 KM
    • do 470000 KM (prosječna cijena)
    • do 570000 KM
    • do 4700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska parking što jeftinije do 70 m2 lift'
185.100 KM
204.600 KM
220.900 KM
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 33,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom, Objekat Nova Planina na Jahorini.Apartman je površine 33m2 i nalazi se na2.spratu novonapravljenog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje moderno opremljen, dvostrano orijentisan apartman u okviru apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji Babin Do, Bjelašnica. Apartman je trosoban, površine 56 m², na drugom spratu objekta u sklopu apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 55m², sastoji se od hodnika,kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i balkona. Apartman posjeduje skijašnicu površine 1m² i ostavu....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE NA BROJ 065/566-699 TOMISLAV POCETAK RADOVA Maj 2022god. Zavrsetak radova Decembar 2023g Zgrada ce biti velicine 4500m2 sa 61 stanom, 21 garaza zatvorenog tipa sa zasebnim ulazom u garazu i daljinskim otvaranjem vrata koje mogu sluziti i kao ostave. 20 ostava velicine....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....