• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking što jeftinije o - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking što jeftinije o - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking što jeftinije opremljen

  • Za upit "apartmani republika srpska parking što jeftinije opremljen" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 5.796 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • do 450000 KM
    • do 560000 KM (prosječna cijena)
    • do 680000 KM
    • do 5600 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 158.400 KM, 34,00 m2 cca 4660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.02.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja renoviran apartman sa odvojenim dijelom za spavanje naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 34m2 i nalazi se na 1.spratu objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 160.600 KM, 29,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 29m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani republika srpska parking što jeftinije opremljen'
179.000 KM
185.100 KM
306.300 KM
 
-8%

Promjena cijene sa 194.200 KM na 179.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 35,00 m2 cca 5110 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.02.2026 - 194.200 KM
22.04.2026 - 179.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 35m2 i nalazi se na 2.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 180.000 KM, 30,00 m2 cca 6000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 30m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 195.900 KM, 37,00 m2 cca 5300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartman sa jednom spavaćom sobom, Obućina bare naselje Šator na Jahorini.Apartman je površine 37m2 i nalazi se na 3.spratu novonapravljenog objekta sa pripadajućim ski box-om skijašnicom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 273.600 KM, 36,00 m2 cca 7600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.11.2025.,

www.realitica.com

Apartman se nalazi u novoizgrađenom objektu Jahorinska Vila, smještenom pored tri skijaške žičare/polazne stanice (Ogorjelica 1, Ogorjelica 2, Gondola Partizan). Ispred objekta se nalazi javni parking i glavna cesta. U objektu se nalaze i zajedničke prostorije koje su na raspolaganju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kovačići, 537.000 KM, 100,00 m2 cca 5370 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Četvorosoban stan u centru Banje Luke, površine 100 m2, luksuzno opremljen, sa garažom i dva parking mjesta, dostupan je za prodaju po cijeni od 268.500 € ; Centar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 675.000 KM, 93,00 m2 cca 7260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten apartman površine 93 m2, na III spratu, sa dostupnim parking mjestom. Apartman se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpzarijom koji imaju izlaz na terasu sa pogledom na planinu, dvije spavaće sobe, dva kupatila i hodnika. Opremljen je drvenom stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 1.100.000 KM, 200,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju luksuznog stana salonca u srcu Trebinja pored Platana povrsine 200 m2 u potpunosti opremljen useljiv odmah. Cileri, solari, podno grijanje,djakuzi, sauna,kamin, 3 kupatila, ostava , video nadzor, alarm , otvori....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje moderno opremljen, dvostrano orijentisan apartman u okviru apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji Babin Do, Bjelašnica. Apartman je trosoban, površine 56 m², na drugom spratu objekta u sklopu apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 55m², sastoji se od hodnika,kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i balkona. Apartman posjeduje skijašnicu površine 1m² i ostavu....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 35,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 35m2, sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i balkona. Apartman posjeduje i skijašnicu na -3 površine 1m2. Lokacija: Apartman....