• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking što manje najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking što manje najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking što manje najnovije balkon barem 40 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska parking što manje najnovije balkon barem 40 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

20.05.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 142.200 KM na 153.400 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 153.400 KM, 38,00 m2 cca 4040 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 155.000 KM
28.01.2026 - 142.200 KM
05.04.2026 - 153.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 39m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, balkona, spavaće....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 145.200 KM, 38,00 m2 cca 3820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.08.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 38m2 se nalazi na 2.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Apartman, PALE, 81.900 KM, 40,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja klasičan jednosoban stan u Palama, ulica Milana Simovića.Nekretnina se nalazi na 1. spratu u zgradi bez lifta, ukupne spratnosti P+3.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, Na upit, 40,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.07.2025.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju jednosoban komotan stan povrsine 40mª u Njegosevoj ulici, u samom centru Bijeljine, u vrhunskoj novogradnji iz 2025. godine. Stan je potpuno nov, nenamjesten, niko nikada nije boravio u njemu - tek kupljen, sa urednim Vlasnistvom 1/1, jedini vlasnik. Nalazi se na najboljoj....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 88.000 KM, 44,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju dvosoban stan 44m2 u centru grada(u blizini elektro distribucije). Nalazi se na 3.spratu. Hodnik, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom i balkonom, spavaća soba, ostava. Parking. Papiri uredni. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska parking što manje balkon barem 40 m2 (43)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)