• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking 50 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska parking 50 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.876 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 KM
    • do 170000 KM (prosječna cijena)
    • do 210000 KM
    • do 1700 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • povoljan
    • grijanje na plin
    • 4.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 107.000 KM, 52,00 m2 cca 2060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Dvosoban stan 52m2, novogradnja, spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, degažman I balkon. Zgrada sa vlastitim grijanjem, liftom, video nadzorom i podzemnom garažom.. Termo/zvučna izolacija, salamander prozori, bambus parketi, zaštitna ulazna vrata, mnogo....

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, Na upit, 50,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

INFORMACIJE NA BROJ 065/566-699 TOMISLAV POCETAK RADOVA Maj 2022god. Zavrsetak radova Decembar 2023g Zgrada ce biti velicine 4500m2 sa 61 stanom, 21 garaza zatvorenog tipa sa zasebnim ulazom u garazu i daljinskim otvaranjem vrata koje mogu sluziti i kao ostave. 20 ostava velicine....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)