• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking do 420000 KM - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • apartmani republika srpska parking do 420000 KM - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking do 420000 KM

  • Za upit "apartmani republika srpska parking do 420000 km" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 3.443 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 KM (malo jeftiniji)
    • 440000 KM (malo skuplji)
    • do 3100 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 634 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 19m2 se nalazi na prizemlju objekta i sastoji se od jedne sobe , hodnika i kupatila.Apartman je jednostrane orijentacije....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 76.000 KM, 35,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju apartman na Jahorini / Kostuta apartmani. Ukupne povrsine od 42,10 m2. Stambeni dio 32-34 m2 i podrum 10 m2. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi sa 8 apartmana. Nedavno uradjena dodatna fasada, novi PVC prozori, blind vrata, novi radijatori. Grijanje na struju. Povrsina....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 75.000 KM, 86,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Uz stan ide i ostava povrsine 12 m2. Zvati na 065 217 309 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Podrum .

 
 
 
  Apartman, SLATINA, 72.600 KM, 31,00 m2 cca 2340 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je moderno namještena garsonijera površine 30.5 m2u Cazinu, smještena u zgradi za kolektivno stanovanje u ulici Kasima Ljubijankića naselje Slatina. Od autobusne stanice u Cazinu stan je udaljen 1 kilometar tako da je relativno blizu i od ostalih sadržaja potrebnih za ugodan....

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, MODRIČA, 60.000 KM, 50,00 m2 cca 1200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan se nalazi u strogom centru, preko puta Gradske kafane na PRVOM spratu ispod banke hypo alpe adria. Sastoji se od terase,hodnika, dnevni boravak,velika trpezarija, kupatilo i spavaca soba. Kompletno renoviran, sa novom instalacijom struje i novim cjevima za vodu, novi parket od....

 
 
 
  Apartman, VLASENICA, 60.000 KM, 55,00 m2 cca 1090 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se dvosoban stan u ulici Romanijska 18, Vlasenica, površine 55 m². Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a, dnevne sobe, spavaće sobe, terase i podruma. Tlocrt stana dostupan je među priloženim slikama. Stan se nalazi u blizini zimskog centra....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat u Bileci sa okućnicom i garažom u blizini gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Stambena površina je 94m2 sprat + 94m2 prizemlje, sa okućnicom površine 221m2. Kontakt informacije: Viber +14692263493 e-mail....

 
 
 
  Apartman, SELIŠTA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuca ima useljiv trosoban stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Površina stambenog prostora je 188 m kvadratnih sa okućnicom površine 221 m kvadratni. Kontakt informacije preko Viber telefona....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 55.000 KM, 188,00 m2 cca 290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću na sprat sa okućnicom i garažom u Bileci nadomak gradske pijace. Kuća ima useljiv trosobna stan na spratu i nezavrseno prizemlje sa garažom. Kontakt informacije preko viber +14692263493 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Parking Ostava....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-58 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>