• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking do 7900 km/m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking do 7900 km/m2 d - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking do 7900 km/m2 do 790000 km najnovije lift što manje

  • Za upit "apartmani republika srpska parking do 7900 km/m2 do 790000 km najnovije lift što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 220.900 KM, 27,00 m2 cca 8180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 27,6 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa dijelom za spavanje i kuhinjom, balkona....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 204.600 KM, 27,00 m2 cca 7580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 33,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom, Objekat Nova Planina na Jahorini.Apartman je površine 33m2 i nalazi se na2.spratu novonapravljenog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 125.286 KM, 43,00 m2 cca 2910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.06.2025.,

www.nekretnine.ba

Nastavak gradnje – Lamela II u okviru stambenog kompleksa S Home Block! Nakon uspješne izgradnje Lamele I, s ponosom nastavljamo radove na Lameli II u okviru modernog stambenog kompleksa S Home Block. Prepoznatljiv kvalitet rada, moderni stil gradnje, materijale vrhunskog kvaliteta....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska parking do 7900 km/m2 do 790000 km lift što manje (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)