• GoHome Professional
apartmani republika srpska parking najnovije lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska parking najnovije lift - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska parking najnovije lift do 790000 KM

  • Za upit "apartmani republika srpska parking najnovije lift do 790000 km" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 750000 KM (malo jeftiniji)
    • 820000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 326.300 KM, 52,00 m2 cca 6280 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje opremljen apartman od 52m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman u potpunosti opremljen od 52m2 sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, šankom i balkonom sa odličnim pogledom,....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 306.300 KM, 49,00 m2 cca 6250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.11.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 50m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Apartman od 50m2 sa dnevni boravkom trpezarijom i kuhinjom, velika spavaća soba i kupatilom u potpunosti uređen i u potpunosti....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 287.900 KM, 36,00 m2 cca 8000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.04.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u Aparthotelu Vučko na Jahorini.Apartman je površine 36 m2 i nalazi se na 1.spratu novog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 268.800 KM, 84,00 m2 cca 3200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju četvorosoban stan 84m2 novije gradnje u centru grada.Nalazi se na 3.spratu u zgradi sa liftom.Iz hodnika se ulazi u sve prostorije,veliki dnevni boravak sa kuhinjom i balkonom,ostava,3.spabaće sobe,2.kupatila.U stanu ostaje kuhinja,ugradni plakat u hodniku,2.klime.Grijanje....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 272.000 KM na 258.500 KM dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, TREBINJE, 258.500 KM, 90,00 m2 cca 2870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 272.000 KM
03.04.2026 - 258.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.02.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se stan od 89.30 m2. Gradnja 2006 godine. Nalazi se na 6 spratu, zgrada ima lift. Ispod zgrade parking. ; Trebinje .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 209.700 KM, 33,00 m2 cca 6360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja nov apartman sa jednom spavaćom sobom, Objekat Nova Planina na Jahorini.Apartman je površine 33m2 i nalazi se na2.spratu novonapravljenog objekta sa liftom.Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 199.500 KM, 36,00 m2 cca 5540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja opremljen apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila na Jahorini.Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata.Opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 36m2....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 185.100 KM, 28,00 m2 cca 6610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.05.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje vrhunske ponude apartmana za prodaju na Olimpijskoj planini Jahorini najavljuje opremljen studio apartman sa odličnim i direktnim pogledom na stazu apartman od 28.5m2 u sklopu ApartHotela Vučko.Studio Apartman u potpunosti opremljen od....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 159.000 KM, 45,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan u Bijeljini na super lokaciji. U blizini stana se nalazi nova autobuska stanica i svi trzni centri. Stan je na 4.spratu, zgrada ima lift, grijanje centralno, sopstvena kotlovnica. Zapadno orjentisan sa super pogledom, veliki parking oko zgrade sa rampom. Prodaje se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska parking lift do 790000 km (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)