• GoHome Professional
apartmani republika srpska porasla cijena što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska porasla cijena što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska porasla cijena što skuplje do 400000 km do 4000 km/m2 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska porasla cijena što skuplje do 400000 km do 4000 km/m2 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 628 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 201.200 KM, 53,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji površine 53m2 - naselje Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 190.000 KM, 50,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvosoban stan povrsine 50m2 u Banjaluci, naselje Nova Varos. Kontakt: 065 224 970 ; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 170.000 KM, 51,00 m2 cca 3330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajen nov stan u Bihacu kod Binga na prvom spratu pov 51kvadrat cjena 170000 mob 062552685 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Blindirana vrata Ostava .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 144.000 KM, 50,00 m2 cca 2880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

Stan se nalazi u centru Bijeljine. Useljen 2010. godine.Povremeno korišten.Funkcionalan. Na drugom spratu. Zgrada ima lift. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaća soba sa balkonom, hodnik, kupatilo, ostava. Cijena sa stvarima 72.000 evra. ; Bijeljina .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska što skuplje do 400000 km do 4000 km/m2 50 m2 (30)
  • apartmani republika srpska porasla cijena što skuplje do 400000 km 50 m2 (2)
  • apartmani republika srpska porasla cijena što skuplje do 400000 km do 4000 km/m2 (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)