• GoHome Professional
apartmani republika srpska porasla cijena novograd - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska porasla cijena novograd - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska porasla cijena novogradnja 60 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska porasla cijena novogradnja 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BABIN DO, 25.000 KM, 58,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Apartman je nov i namješten sa predivnim pogledom na ski staze I Babin do. Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kaminom, kupatilo, lođa i ostave na prizemlju. Tel. 062334438 Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 118.100 KM, 56,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Stan u naselju Lazarevo (Budzak), Novogradnja. Ulica Zmaja Ognjenog Vuka, u blizini Vrbasa, Škole OŠ Borislav Stanković.U blizini tržnih centara OBI, PEVEC, i INTEREX. Mogućnost kupovine parkinga i podruma. Useljiv do 20.10.2009 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 56,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje moderno opremljen, dvostrano orijentisan apartman u okviru apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji Babin Do, Bjelašnica. Apartman je trosoban, površine 56 m², na drugom spratu objekta u sklopu apartmanskog kompleksa “Srebrna lisica”, na lokaciji....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 145.500 KM, 55,00 m2 cca 2650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2026.,

www.realitica.com

? NOVOGRADNJA – STAN U IZGRADNJI | BIJELJINA ? .

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 55,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.04.2023.,

www.nekretnine.ba

stan u odlicnom stanju Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, DOBOJ, 72.000 KM, 55,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo stan u Doboju 55m2,,potpuno namesten, 2 spavace sobe+ dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan se nalazi blizu centra na 7 spratu, zgrada ima lift i prodaje se kompletno namesten,, cena po kvadratu je 1350 km,,sve informacije na +38164 0591106/viber ili na +38164....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Agencija Invicta prodaje potpuno opremljen i namješten apartman na idealnoj lokaciji uz samu ski stazu, Babin Do, Bjelašnica. Apartman je površine 55m², sastoji se od hodnika,kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i balkona. Apartman posjeduje skijašnicu površine 1m² i ostavu....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2024.,

www.nekretnine.ba

DVOETAŽNI apartmani (tip A) sa površinama od 55,0m2 i 75,0m2. Ovi tipovi apartmana u prizemnom dijelu, kojem se pristupa sa nove saobraćajnice imaju ulazni prostor, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, wc, terasa i stepenište koje vodi na sprat. Na spratu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska novogradnja 60 m2 (8)
  • apartmani republika srpska porasla cijena 60 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Primjetili ste pogrešku?