• GoHome Professional
apartmani republika srpska porasla cijena novograd - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska porasla cijena novograd - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska porasla cijena novogradnja do 370000 km što manje

  • Za upit "apartmani republika srpska porasla cijena novogradnja do 370000 km što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 350000 KM (malo jeftiniji)
    • 380000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 633 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, JAHORINA, 80.000 KM, 23,00 m2 cca 3480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Studio u apphotelu "Vucko".Velicina 23m2,na prvom spratu u centralnom delu.Apartman je u potpunosti opremljen,u ceni je je i skijasnica u suterenu hotela. Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Namješten Novogradnja Parking Blindirana....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 187.200 KM, 31,00 m2 cca 6040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

JAHORINAPRODAJA NOVOG APARTMANA | 31 m2Na prodaju moderan i funkcionalan apartman u novoizgrađenom objektu “Nova Planina” na Jahorini, smješten na odličnoj lokaciji svega cca 200 metara od gondole i ski staze.Apartman površine 31 m2 je po strukturi dvosoban i sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 179.000 KM, 32,00 m2 cca 5590 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.03.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman sa jednom spavaćom sobom na trećem spratu novogradnje na Jahorini. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 126.700 KM, 33,00 m2 cca 3840 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan apartman na Jahorini, naselje Dvorišta u novogradnji.Apartman površine 33m2 se nalazi na 3.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.Apartman....

 
 
 
  Apartman, BABIN DO, 160.000 KM, 40,00 m2 cca 4000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

NOVO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Lift Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 140.000 KM, 40,00 m2 cca 3500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Apartman, TESLIĆ, 60.000 KM, 46,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet .

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 296.600 KM na 286.400 KM dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAHORINA, 286.400 KM, 49,00 m2 cca 5850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.01.2026 - 296.600 KM
15.03.2026 - 286.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Prodaja dvosoban apartman na Jahorini, Velika dvorišta. Zgrada novogradnja i na idealnoj lokaciji, miran dio i potpuno okruzen prirodom. Moderna gradnja, jednostavan pristup. Novogradnja i opremljen, specifican ima veliku svoju terasu i dio bašte kao i jedno vanjsko parking mjesto.U....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 
  Apartman, HRUŠTA, 150.000 KM, 50,00 m2 cca 3000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Crikvenica, stan 50m2, db+1s, koji se sastoji od velikog dnevnog boravka, blagavaone, kuhinje, sobe, kupaone, pogledom na more do kojeg ima 300m. Lodja odvojena kliznom stjenom tako da je mogućnost dobivanja jos jedne sobe ili velikog dnevnog boravka! Parking mjesto, demit izolacijska....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska novogradnja do 370000 km što manje (24)
  • apartmani republika srpska porasla cijena do 370000 km što manje (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)