• GoHome Professional
apartmani republika srpska zadnjih 7 dana do 4500 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • apartmani republika srpska zadnjih 7 dana do 4500 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani republika srpska zadnjih 7 dana do 4500 km/m2 što veće 50 m2

  • Za upit "apartmani republika srpska zadnjih 7 dana do 4500 km/m2 što veće 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4200 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4700 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 635 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, KOTOR VAROŠ, 103.000 KM, 54,00 m2 cca 1910 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Banja Luka najavljuje za prodaju stanove na odličnoj lokacij u Kotor Varošu, Ulica Stefana Nemanje i Knez Mihajlova. .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 219.900 KM, 54,00 m2 cca 4070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno.Apartman površine 54m2 se nalazi na 4.spratu objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, open space prostorije sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Apartman, PRIJEDOR, 80.000 KM, 54,00 m2 cca 1480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Voda Centralno grijanje Struja Lift Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Klima Kablovska TV Internet Video nadzor .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 108.000 KM, 53,00 m2 cca 2040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - DŽIVAR: NAMJEŠTEN DVOSOBAN STAN U PREDGRAĐU ; Trebinje - DŽivar .

 
 
 
  Apartman, JAHORINA, 54.300 KM, 53,00 m2 cca 1030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Na planini Jahorini, nedaleko od skijaškog lifta, prodajemo nove, moderne, potpuno opremljene apartmane. Potrebno je samo da donesete Vaš kofer. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja Namješten Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 201.200 KM, 53,00 m2 cca 3800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan u izgradnji površine 53m2 - naselje Mjesec. ; Paprikovac .

 
 
 
  Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 53.000 KM, 53,00 m2 cca 1000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 

www.nekretnine.ba

Prodajem stan, POVOLJNO. Centar, Bosanska Gradiška, 53 m2. Kontakt: 00385 98 1769440 ili dea.daliz@gmail.com Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Nova Varoš, 180.000 KM, 53,00 m2 cca 3400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.realitica.com

; Nova Varoš .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 149.500 KM, 53,00 m2 cca 2820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.02.2026.,

www.realitica.com

? NA PRODAJU – STAN 53 m2 ? .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • apartmani republika srpska do 4500 km/m2 što veće 50 m2 (34)
  • apartmani republika srpska zadnjih 7 dana do 4500 km/m2 što veće (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)