• GoHome Professional
barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan

  • Za upit "barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 152 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 562 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 621 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 2700 KM
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, DONJE KRČEVINE, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuća u karauli u blizini stadiona i osnovne škole,kuća se sastoji od 3 sprata od čega su 2 odma useljiva,zaseban ulaz napravljen za drugi sprat,kuća posjeduje garažu i 2 podruma kao i okućnice pogodne za još jednu kuću,cijena povoljna,za sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, 150.000 KM, 250,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem potpuno zavrsenu kucu, provedeno centralno grijanje, sa ogradjenim dvoristem. POVOLJNO Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Struja .

 
 
 
  Kuća, CAZIN, 94.000 KM, 180,00 m2 cca 520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

20.01.2021.,

asoglas.com

Po vrlo povoljnoj cijeni prodaje se imanje sa kućom u Cazinu, mjesna zajednica Pećigrad. Na imanju je izgrađena, useljiva i namještena kuća sa dva sprata. Ukupna površina posjeda je: 23 074 m2 zemljišta, od toga je 3250 m2 hrastove i cerove šume. Ostatak posjeda od 19 824 m2 je sačinjen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 do 592 km/m2 povoljan'
213.000 KM
32.000 KM
105.006 KM
  Kuća, BRČKO, 122.800 KM, 250,00 m2 cca 490 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu HITNO, pvc stolarija nova, prikljucena struja, kanalizacija i voda razvedena. Vrlo povoljno 122,800.00 KM Mob: +387-62 612 557 Mob: +387-61 359 165 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 70.000 KM, 150,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajem nedovrsen stan u Vogosci, 150m2, dvoetazni-uknjizeno je 76m2 Ostatak kvadrature je moguce uknjiziti bez problema. Svi papiri su uredni. Stan se nalazi u ulici Spasoja Blagovcanina 12, u centru Vogosce u blizini autobuske stanice. Stan je izuzetno povoljan, moguce je pogledati....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, 70.000 KM, 160,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 170m2 sa okucnicom 650m2,u naselju Bare 500 metara od centra. Kuca je odmah useljiva,vrlo povoljno. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten .

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 139.000 KM, 217,00 m2 cca 640 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.12.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se vrlo povoljno kuća u općini Novi Grada, Sarajevo, naselje Rajlovac. Kuća posjeduje sve komunalije, te je udaljena od glavne saobraćajnice oko 300 metara. Cijena nekretnine je više nego povoljna i sada je 139 000KM. Za više informacija možete me kontaktirati na broj tel....

 
 
 
  Hotel, LUKAVAC, 300.000 KM, 1100,00 m2 cca 270 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se HITNO, radi ulaganja u novi posao. Cijena povoljna. Objekat radjen po projektu, posjeduje upotrebnu dozvolu, gradjevinska u postupku izdavanja. Motel se nalazi na obali prekrasnog zaliva jezera Modrac (na strani Poljica), u mirnom vikendaskom naselju sa dva prilazna puta.....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJE, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Povoljno kuca na prodaju , Dobrinje -Visoko 063 841 721 130 000 maraka Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, KISELJAK, 245.125 KM, 1325,00 m2 cca 190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Želite li da vaša NEKRETNINA bude na razglednici Kiseljaka. Za ULAGAČE idealna prilika: Povoljno parcela u CENTRU KISELJAKA direktno NA GLAVNOJ ULICI Bana Jelačića,u neposrednoj blizini Autobuskog terminala i CEPS-Centra za poslovne studije. Sa stražnje strane moguć je drugi prilaz....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 168.000 KM, 1100,00 m2 cca 150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.03.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se građevinsko,poljeprivredno, zemljište u naselju Buna kod Mostara, put od Vile Ivanković prema restoranu "KOLO". Katastarska općina Buna,nositelja prava vlasništva 1/1, na ime vlasnika,parcela "JAŽVA" ,koja se nalazi uz cestu glavnuu i ima prvokutan oblik i izvrsnu lokaciju.Parcela....

 
 
 
  Zemljište, SARAJEVO, 1.300.000 KM, 10000,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem zemljiste od Mostarskog raskrsca prema skafi, 10 000 m2, ulaz je sa glavne ceste na parcelu a sirina ulaza je 80 m. Na parceli se nalaze dvije kuce i to jedna nova...Povoljno... Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Zemljište, LAKŠEVINE, 139.900 KM, 1100,00 m2 cca 130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se parcela od 11.211 m2 uz pistu na Buni u mjestu Lakševine,do Mostara. Parcela je uz samu pistu smještena i ima ukupno 11.000 m2 površine. Vlasništvo i papiri su 1/1. Dostuna je parcela odmah.. Dimenzije su prilagodene za vece objekte jer se ta parcela od 11.000 m2 sastoji....

 
 
 
  Zemljište, MOSTAR, 79.000 KM, 1100,00 m2 cca 70 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.09.2015.,

www.sivricnekretnine.com

Parcela ima oblik kocke i ima 1000 m2 površine.Ulaz kompletnom parcelom je sa puta i povoljno za gradnju kuce,doma....Vlasništvo i papiri su 1/1. Cim blizu konzuma i doma sv. Ante.

 
 
 
  Zemljište, BANJA LUKA, 45.000 KM, 788,00 m2 cca 60 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem plac u Barlovcima 10 kilometara od Banjaluke povoljan za izgradnju kuce ima blizu prikljucak za vodu,struju i telefon Nekretnina posjeduje Voda Telefonski priključak Struja .

 
 
 
  Zemljište, ŽITOMISLIĆI, 44.000 KM, 1100,00 m2 cca 40 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.10.2018.,

www.sivricnekretnine.com

Prodaje se Parcela u mjestu Žitomislići ,do benziske pumpe na vrlo ataktivnoj lokaciji. Postoji građevinska zona i dozvoljenja je gradnja. Vlasništvo i papiri su 1/1. povoljno se prodaje i ima čist ZK izvadak i dostupno je odmah. ŽITOMISLIĆI put M-17 do manastira u Žitu.

 
 
 
  Zemljište, BRČKO, 32.000 KM, 1132,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.09.2022.,

www.indomio.ba

Prodaje se prostrana i osunčana parcela površine 1113m2. Predmetna parcela je pravilnog oblika. Centralni dio grada je udaljen cca. 10 minuta lagane vožnje, a u blizini se nalazi i stanica javnog prevoza. Zbog svojih karakteristika kao što su blizina centralnog dijela grada, povoljan....

 
 
 
  Zemljište, BLIZANCI, 29.600 KM, 1100,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.10.2019.,

www.sivricnekretnine.com

Zemljište je smješteno uz glavnu prometnicu Citluk- Žitomislići..U dužini od 15m izlazi na glavnu prometnicu.Pravilnog je oblika i u obliku pravokutnika,površine ukupne 2600m2.Vlasništvo i papiri su 1/1. Dostuno je odmah.. Sve informacije na broj 063 314 860 i 063 159 657 POVOLJNO....

 
 
 
  Zemljište, TRŽAČKA RAŠTELA, 58.680 KM, 2258,00 m2 cca 30 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.07.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište sa vikendicom između rijeka Korane i Toplice Jedinstvena prodaja zemljišta sa vikendicom i vlastitom plažom u naselju Tržačka Raštela, nedaleko od glavne plaže za kupanje, centra naselja, kao i od graničnog prelaza sa Republikom Hrvatskom. Zemljište je površine od 2.258....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 37.162 KM na 39.120 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 39.120 KM, 1510,00 m2 cca 30 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.08.2025 - 37.105 KM
06.08.2025 - 37.052 KM
07.08.2025 - 37.149 KM
17.08.2025 - 37.212 KM
18.08.2025 - 37.168 KM
24.08.2025 - 37.550 KM
25.08.2025 - 37.153 KM
02.09.2025 - 37.257 KM
04.09.2025 - 37.170 KM
18.09.2025 - 37.092 KM
19.09.2025 - 37.130 KM
24.09.2025 - 37.227 KM
25.09.2025 - 37.153 KM
30.09.2025 - 37.213 KM
01.10.2025 - 37.172 KM
10.10.2025 - 37.078 KM
11.10.2025 - 37.145 KM
16.10.2025 - 37.217 KM
17.10.2025 - 37.179 KM
26.10.2025 - 37.204 KM
27.10.2025 - 37.160 KM
14.11.2025 - 37.272 KM
16.11.2025 - 37.166 KM
22.11.2025 - 37.217 KM
23.11.2025 - 37.147 KM
25.11.2025 - 37.259 KM
27.11.2025 - 37.162 KM
02.12.2025 - 37.212 KM
03.12.2025 - 37.189 KM
17.12.2025 - 37.200 KM
18.12.2025 - 37.185 KM
23.12.2025 - 37.206 KM
24.12.2025 - 37.132 KM
14.01.2026 - 37.200 KM
15.01.2026 - 37.196 KM
31.01.2026 - 37.084 KM
01.02.2026 - 37.149 KM
05.02.2026 - 37.099 KM
06.02.2026 - 37.189 KM
27.02.2026 - 37.090 KM
28.02.2026 - 37.147 KM
10.03.2026 - 36.964 KM
12.03.2026 - 37.147 KM
29.03.2026 - 37.288 KM
30.03.2026 - 37.162 KM
11.04.2026 - 37.255 KM
12.04.2026 - 37.151 KM
22.04.2026 - 37.092 KM
23.04.2026 - 37.132 KM
26.04.2026 - 37.215 KM
27.04.2026 - 37.160 KM
28.04.2026 - 37.221 KM
29.04.2026 - 37.122 KM
02.05.2026 - 37.295 KM
03.05.2026 - 37.198 KM
09.05.2026 - 37.270 KM
10.05.2026 - 37.149 KM
13.05.2026 - 37.162 KM
14.05.2026 - 39.120 KM