• GoHome Professional
barem 150 m2 parking što manje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • barem 150 m2 parking što manje - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome.hr
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 parking što manje

  • Za upit "barem 150 m2 parking što manje" pronađeno 1 309 nekretnina - prosječna cijena 1.538 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 76000 KM
    • do 96000 KM (prosječna cijena)
    • do 110000 KM
    • do 960 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 440.000 KM, 191,00 m2 cca 2300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.06.2023.,

www.indomio.ba

Ovaj poslovni prostor se nalazi u atraktivnoj lokaciji u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno, u ulici Antuna Branka Šimića. Površina ovog prostora je 190 m2, a sastoji se od dvije etaže. Prva etaža, odnosno prizemlje, se sastoji od pet prostorija i tri toaleta, dok se na drugoj....

 
 
 
  Kuća, ČELEBIĆI, 595.000 KM, 192,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno izgrađena kuća-vikend objekat korisne neto površine 192,64 m², spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje osnovne dimenzije 12,75 m x 10,25 m sa dijelom stubišta 2,00 m x 4,00 m, lijepo uređenim dvorištem, voćnjakom, bazenom dimenzija 8,00 m x 4,00 m (dubina....

 
 
 
  Kuća, BIJELJINA, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Podrum 58 m2, Prizemlje 192 m2, Sprat 192 m2, V.Potkrovlje 192 m2 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 192,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

NEKRETNINE: Na prodaju je porodična kuća na dvije etaže, smještena u centru grada na adresi Muhići br. 51. Na zemljišnoj parceli ukupne veličine 570m2 izgrađena je kuća na dvije etaže sa ukupno 192m2 stambenog prostora od čega je useljiv stan u prizemlju, dok je druga etaža u Roh-bau....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 193,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine prodaje ekskluzivno unikatnu stambenu jedinicu, Penthouse u općini Centar, naselje Bare-Šip sa 6 spavaćih soba! Zgrada nove gradnje, sa malim brojem stanara, lift, podzemna garaža i odlična mikrolokacija. A da o kvaliteti i definiciji stana ništa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 194,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja penthouse na 25.spratu objekta Sarajevo Tower, naselje Socijalno, općina Novo Sarajevo. Stan jugozapadne orijentacije i pogledom na grad ima površinu od 194m2. Stan posjeduje dva vlastita garažna mjesta i ostavu....

 
 
 
  Kuća, GORNJA KOPRIVNA, 2.173.333 KM, 195,00 m2 cca 11150 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.07.2025.,

www.indomio.ba

Posjed sa kućom, voćnjakom-rekreacionim odmorištem Prodaje se posjed sa voćnjakom i rekreacionim odmorištem u Cazinu u čijem sadržaju se nalazi moderna trospratna vikend kuća. Kompletan posjed je u čistom prirodnom ambijentu naselje Duratovići udaljeno od Grada Cazina 8 kilometara.....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA KRUPA, Na upit, 195,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Centralno grijanje pripremljeno Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten Parking Klima Podrum Ostava .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 400.400 KM, 197,00 m2 cca 2030 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Odličan komforan dvoetažni stan od 198 kvadrata, novogradnja sa garažnim parking mjestom od 12m2. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik sa WC-om za goste, velika master spavaća soba sa gardaroberom i kupatilom, prostrani dnevni boravak sa balkonom i dvostranom orijentacijom, izdvojena....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
  Kuća, MILJKOVAC, 90.000 KM, 199,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2025.,

www.nekretnine.ba

❗️CJENA JE FIKSNA 90.000km❗️ Prodaje se kuca u naselju Miljkovcu kod Doboja u blizini dzamije.. Stanovnicu oko kuce su Islamske vjere (dobre su sve komsije).. Iznad kuce se nalazi groblje. Kuca je udaljena od centra grada nekih 4-5min voznje autom (3.5km). U blizini se nalazi osnovna....

 
 
 
  Kuća, KISELJAK, 85.000 KM, 200,00 m2 cca 430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Lokacija kuce u blizini magistralnog puta pogodna za poslovnu djelatnost Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, JOHOVAC, 105.000 KM, 200,00 m2 cca 530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Velika kuca sa pomocnom garazom od 50m2, odmah pored autoputa (petlje) koja je u izgradnji, kuca se nalazi u Johovcu Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, DONJE KRČEVINE, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuća u karauli u blizini stadiona i osnovne škole,kuća se sastoji od 3 sprata od čega su 2 odma useljiva,zaseban ulaz napravljen za drugi sprat,kuća posjeduje garažu i 2 podruma kao i okućnice pogodne za još jednu kuću,cijena povoljna,za sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Starom Gradu, lokacija Vrbanjusa. Za sve detaljne informacije mozete kontaktirati telefone: 033 236 773 062 256 176 062 968 346 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, 95.000 KM, 200,00 m2 cca 480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća je pridzemlje sa visokim potkrovljem, odvojen ulaz za potkrovlje. Pridzemlje djelimično uređeno, potkrovlje nije. Okućnica je oko 7 duluma. Voda + Struja uz mogućnost svih ostalih priključaka jer je 2 km od centra grada. Na placu do puta može da stane još jedna kuca, a moguće....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.05.2020.,

www.nekretnine.ba

Kuća je u dobrom stanju nedaleko od centra grada 10 min hoda Uređena kuća sa objektom 26m dužine radionica garaža kotlovnica.. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, Kovačići, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.06.2020.,

asoglas.com

Na prodaju kuća u Banja Luci-Budžak/Lazarevo, 10x10, 200 m2, sa dvorištem 540 m2. 4 km od centra. Uknjiženo 1/1. Dvorišni objekat-garaža, prostor za parking. Cijena 170.000 KM. .

 
 
 
  Kuća, PRIJEDOR, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 1.100.000 KM, 200,00 m2 cca 5500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.09.2025.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglasava prodaju luksuznog stana salonca u srcu Trebinja pored Platana povrsine 200 m2 u potpunosti opremljen useljiv odmah. Cileri, solari, podno grijanje,djakuzi, sauna,kamin, 3 kupatila, ostava , video nadzor, alarm , otvori....

 
 
 
  Kuća, MEĐUGORJE, 440.000 KM, 200,00 m2 cca 2200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuća na zemljištu 1024 kvadrata, od crkve 150 metara. Također se prodaje još zemljište 1014 kvadrata (100m udaljeno od crkve)za 180 eur po kvadratu. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava....

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Zemljište, TEŠANJ, 16.850 KM, 200,00 m2 cca 80 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Građevinsko zemljište (kuča i dvorište) sa devastiranom kućom/vikendicom u Bobarama/Kalošević, nedaleko od Jelaha. Nalazi se na brežuljku i ima izvrstan pogled kao i nesmetan prilaz s javnog puta. Vikendica 50m² sa okucnicom 150m². Prikljucak struje (obnovljen) 2010 godine. U slučaju....

 
 
 
  Zemljište, PRNJAVOR, 75.000 KM, 200,00 m2 cca 380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Plac u centru grada 1 zona Kuca u rusevnom stanju sa gradevinskom dozvolom Papiri GRUNTOVNO I KATASTERSKI 1/1 Sve informacihe pozovite na broj 065518438 Nekretnina posjeduje Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Kablovska TV Internet .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.06.2021.,

www.nekretnine.ba

kuca na kanalu dasnica koje je preuredjeno u gradsko setaliste.Kuca je sa dve strane naslonjena na ulicu sa ulicnom rasvetom.Posjeduje prikljucke za vodu struju gradsku kanalizaciju gradsku toplanu prikljucak za plin kablovsku internet prikljuca za telegon.Kuca je od kvalitetnog materijala....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novi Grad, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću nerenoviranu sa okućnicom. Moguća prodaja okolnog zemljišta ca. 2000m2. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 130.000 KM, 200,00 m2 cca 650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.03.2026.,

www.nekretnine.ba

U srcu prirode, u mirnom selu Kijevo, opština Trnovo, nalazi se ova prostrana kuća, savršeno mesto za one koji traže beg od gradske vreve. Udaljena samo 13 km od centra Sarajeva, ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju seoskog mira i blizine gradskih sadržaja. Kuća, smeštena uz....

 
 
 
  Apartman, LUKAVAC, 50.000 KM, 200,00 m2 cca 250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Kuca na 2 sprata uredena,sa swim potrebnim prikljuccima/Voda,struja,grijanje sa kotlovnicom,internet/.Sve informacije na tel-061716815, Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, Batva, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu 160m2, pomocni objekat s dvije sobe i kupatilom. garazom, okucnicom 1000m2 sa vocnjakom (lokacija je odlicna). Pogodno je za iznajmljivanje. Moze zamjena za Hrvatsku. Tel. 0038761284071, 0038761761256 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo kuću na izrazito mirnom području uz prelijepu prirodu. Lokacija:400m od magistralne ceste Bužim-Vel.Kladuša. Kod bivše farme Var.Rijeka. Dvije su kuće spojene u jednu sa jednim ulazom. Kuća je komplet završena sa toplotnom fasadom i centralnim grijanjem uz prelijepu odradjeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROSULJE, 160.000 KM, 200,00 m2 cca 800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

PRODAJE SE KUĆA U BRČKOM ! ! ! Ulica Hasna Aganovića Tača, naselje Rosulje(iza Doma zdravlja). -Prizemnica sa potrkovljem na placu površine 324m2, a potrkovlje nije POTPUNO sređeno završeno i kuća nema fasadu. Prizemlje je sređeno i useljivo. -Kuča je dimenzija 10x10 sa garažom od....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 420.000 KM, 200,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se 3- spratna kuća površine 220 m2 u naselju Donji Hotonj, sa 1080 m2 okućnice i voćnjak. Udaljena je cca 500 m od Hifa pumpe. U dvorištu je montažna garaža Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten....

 
 
 
  Kuća, VISOKO, 140.000 KM, 200,00 m2 cca 700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

VISOKO CENTAR! DVA ODVOJENA STANA PO 70M2 I POSLOVNI PROSTOR.. KONTAKT TELEFON : 065 351-915 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Parking .

 
 
 
  Kuća, ŽABLJAK, 350.000 KM, 200,00 m2 cca 1750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Parking Ostava .

 
 
 
  Kuća, PUSTOPOLJE, 90.000 KM, 200,00 m2 cca 450 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuća u Mokrom: 9,35x8,85 m, ukupno stambene površine-200m2,prizemlje (pogodno za poslovni prostor) i potkrovlje nezavršeni, sprat kompletno završen.Struja,voda. Plac 3.900m2,300m od magistrale Sarajevo-Sokolac (kod osnovne škole). Pomoćni objekti:2 šupe, koliba, štala.Nekraetnina....

 
 
 
  Kuća, ZAVIDOVIĆI, 170.000 KM, 200,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća sa pomoćnim objektima i zemljište, Zavidovići, ul. Matije Gubca, 1 km od grada. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, dimenzija 9x8 Pomoćni objekat 15x5, zemljište 4385 m2. Prodaja isključivo sve u kompletu. Asfaltiran put do ulaza na parcelu. Prelijepo i mirno mjesto, pogodno....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 797)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>