• GoHome Professional
barem 150 m2 parking useljiva što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 150 m2 parking useljiva što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 150 m2 parking useljiva što manje

  • Za upit "barem 150 m2 parking useljiva što manje" pronađeno 73 nekretnina - prosječna cijena 897 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 58000 KM
    • do 73000 KM (prosječna cijena)
    • do 88000 KM
    • do 733 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, ŽIVINICE, 115.000 KM, 136,00 m2 cca 850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca sa dva sprata, zavresena i odma useljiva. Cjena 115000 KM ili po dogovoru. E-mail:l bts@live.se Telefon: 00387/ (0) 61 83 11 72, 0046/ (0)739 55 10 43 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja Novogradnja Parking Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, PALE, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel:066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Kuca se nalazi u strogom centru Pala veoma blizu fakulteta. Kompletno je zavrsena, nedavno sredjena, bez ulaganja i odmah useljiva. Na kuci je uradjen novi krov (lim) a u kuci je razvedeno etazno grijanje (narodno) sa kombinovanim....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, Na upit, 140,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.11.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca katnica 140m2 sa garazom.Useljiva,vlasništvo 1/1.Ljubuški Radišići donji.Prizemlje veliki boravak sa trpezarijom i kuhinjom 1 soba kupaona I ostava.Stubiste za kat unutrasnje.Kat 4 sobe,kupaona i wc,balkon,vrt 400m2.kontakt broj 063185426 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 150 m2 parking useljiva što manje'
250.000 KM
  Kuća, DRAŽEVIĆI, 250.000 KM, 147,00 m2 cca 1700 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2019.,

www.indomio.ba

Opis nekretnine ukratko: Lokacija: Kuća i zemljište se nalaze u Kiseljaku, Draževići broj 187, udaljena 10 minuta od centra Kiseljaka. -Ilidža………….18 km. -Sarajevo…….31 km. -Aerodrom “Sarajevo”…….23 km. -Visoko………..22 km. -Mostar………110 km. Uslovi prodaje: Imanje se prodaje u cjelini,....

 
 
 
  Kuća, MILIĆI, 75.000 KM, 150,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

kuca dogradjena 2014g,namjestena i useljiva,pored kuce garaza 15m2 +15m2 podrum ispod garaze.kuca se nalazi u prvoj zoni milica u blizini osnovne skole.posjeduje veliki plac na kome je moguca gradnja bilo kakvog objektainfo br 065808511 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, 125.000 KM, 150,00 m2 cca 830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Tinji, 7x8m (ukupno 150 m2). Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podkrovlja. Prizemni dio kuće obuhvata kuhinju, dnevnu sobu, spavaču, wc i ostave. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i velikog balkona. Podkrovlje kuće obuhvata....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Luca se nalazi 5 minuta hoda od centra grada ,odmah useljiva nedavno uradjena dva kupatila potpuno nove instalacije i oprema.Nalazi se na veoma velikom placu po potrebi mogla bi se jos jedna kuca izgradit do nje.U kuci se ne nalazi niko jer sam u inostranstvu i to je razlog prodaje.postoji....

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 170.000 KM, 150,00 m2 cca 1130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

29.07.2023.,

www.nekretnine.ba

Almena prodaje kuću sa 900 m2 zemljišta .Kuća i zemljište su 1/1 a kuća posjeduje i građevinsku dozvolu.Stanje kuće je solidno i direktno je useljiva.Kuća ima vlastitu vodu. Kontakt: 0603014037 (viber i WhatsApp) e-mail: almena.nekretnine@gmail.com Nekretnina posjeduje Garaža Balkon....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 150,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca je odmah useljiva poslije rata renovirana plasticna stolarija Internorm Austrija nova unutrasnja vrata masivno drvo prije dva mjeseca potpuno novo uradjena dva kupatila.Veoma veliki Plac za nuzdu moze se jos jedna kuca izgraditi. Postomi uradjen projekat za dogradnju Garaze i....

 
 
 
  Kuća, SANSKI MOST, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajem porodicnu kucu u mirnom gradskom naselju Bare na preljepom ogradjenom placu od 734m na kojem se pored kuce nalazi garaza , šupa, ljetna kuhinja, prostor za baštu . Kuca je spratnica sa visokim potkrovljem i odmah je useljiva Za vise informacija kontaktirajte na + 382 67 170....

 
 
 
  Kuća, SREBRENIK, Na upit, 150,00 m2

 
 
 
  Kuća, SREDNJA TRNOVA, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću u Srednoj Trnovi. Kuča je useljiva odmah. Trenutno se vlastnik kuče nalazim i živim u Sloveniji tako, da sam dostupna na broj teleona ako vam je potrebna još koja dodatna informacija oko kupovine. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, BOSANSKI ŠAMAC, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.12.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca je useljiva na porodaju. Kuca se nalazi u Gornjoj Crkvini 200m od centra. Cijena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Struja Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, Na upit, 150,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Kontakt tel: 066/605-129 062/238-412 063/006-565 065/174-424 Kuća je očuvana, useljiva, ima svu infrastruktur, put struja voda, kanalizacija, telefon. Kući pripada i štala koja se nalazi u blizini. Kompletni papiri. Nekretnina posjeduje Garaža Voda Kanalizacija Struja Parking .

 
 
 
  Kuća, ZVORNIK, 72.000 KM, 155,00 m2 cca 470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca nove gradnje, sa registrovanim poslovnim prostorom, sa dvije terase ukupne povrsine 45 kvadrata. useljiva, nalazi se u naselju Ulice 5km udaljeno od strogog centra grada. Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 380.000 KM, 160,00 m2 cca 2380 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2026.,

www.nekretnine.ba

DOGLODI-Prodajem uknjiznu kucu P+1 i poslovni prostor na prostranoj parceli povrsine 1000m2 preko puta stadiona u naselju Doglodi,Ilidza; Opis Nekretnine: Prodaje se useljiva i uknjizena kuca brutto kvadrara ca 165m2 sa poslovnim prostorom ca 70m2 i ljetnom kuhinjom ca 25m2 na prostranoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Stup, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca, Ul. Nike Kolumbica, blizina tramvajske stanice Energoinvest, bila dugi niz godina privatnom rezidencijom konzula, vlasnicki odnosi cisti (vlasnistvo 1/1), useljiva odmah. Na prizemlju se nalazi se veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo (sa kadom), hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PODLUGOVI, Na upit, 160,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuca na sprat 2x80 kvadrata sa dve garaze od 66 kvadrata i podrumom od 35 kvadrata. Okucnica je povrsine od 2500 kvadrata. Kuca ima 3 sobe i 2 kupatila, namestena je i odma je useljiva. Nalazi se u Podlugovima, opstina Ilijas, ulica Obala 35, pored reke Bosne. Cena po dogovoru.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KLADUŠA, 69.000 KM, 165,00 m2 cca 420 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2022.,

www.nekretnine.ba

Novo i Povoljno Kuća V. Kladuša Trnovi Cijena 69000 eur Link https://europlac-nekretnine.com//pregled-nekretnine/217 TOP PONUDA Za one koji vole uživanje u kući više od stana u zgradi Prodaje se Novoizgrađena useljiva kuća smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Velikoj....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 430.000 KM, 176,00 m2 cca 2440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja prostranu dvospratnu kuću sa ogromnim vočnjakom - Blagovac - Vogošća Opis nekretnine: Kvalitetno po projektu građena, uknjižena kuća novije gradnje spratnosti P+1 bruto kvadrature cca. 176m2 na ravnoj i osunčanoj....

 
 
 
  Kuća, TUTNJEVAC, 78.230 KM, 180,00 m2 cca 440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Kuca na prodaju u Republici Srpskoj. Mesto Tutnjevac udaljeno od Bjeljine 26 km, od Ugljevika 6 km. Kuca ima dva sprata, dva kupatila. Dimezije 10mx9m, na placu od 22 ara, pored asfaltnog puta. Kuca poseduje plan, gradjevinsku dozvolu, struju i vodu. Odmah useljiva . Moguc dogovor.....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Ilidža, 320.000 KM, 180,00 m2 cca 1780 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća se nalazi na općini Ilidža, naselje Plandište. Kuća zauzima veoma dobar položaj , pristupni put je širok, asfaltiran i ima uličnu rasvjetu. Od centra Ilidže udaljena je 2 km, a od centra Sarajeva oko 15 km. Smještena je na mirnoj lokaciji, udaljena je 10 minuta hoda od zaštićenog....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 105.000 KM, 185,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuca renovirana u maju 2011 godine. Useljiva odma. U sklopu kuce se nalazi i poslovni prostor sa 100 kvadratnih metara, pogodan za iznajmljivanje ili pretvaranje u stambeni prostor. U sklopu kuce se nalazi i velika garaza za dva auta i prostorom za ostavu,te jos tri prateca objekta(susara,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 125.000 KM, 190,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Useljiva u odlicnom stanju . 065278090 - Goran Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Novogradnja Parking Kablovska TV Ostava .

 
 
 
  Kuća, DONJE KRČEVINE, 120.000 KM, 200,00 m2 cca 600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se porodicna kuća u karauli u blizini stadiona i osnovne škole,kuća se sastoji od 3 sprata od čega su 2 odma useljiva,zaseban ulaz napravljen za drugi sprat,kuća posjeduje garažu i 2 podruma kao i okućnice pogodne za još jednu kuću,cijena povoljna,za sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, LJEŠEVO, 80.000 KM, 200,00 m2 cca 400 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Ljesevu naselje DO u neposrednoj blizini Bosanskohercegovackog koledza. Kuca je useljiva ima dva sprata i posebno su ulazi za jedan i za drugi sprat. Struja voda telefon. Pored kuce ima i devastirani objekat za koji ima gradjevinska dozvola kao i za samu kucu. Vlasnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, DERVENTA, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kucu u Derventi..kuca je u potpunosti useljiva,sastoji se od pet soba,dva kupatila,dvije kuhinje,spajz i podrum..kuca ima veliko dvoriste i vocnjak,u dvoristu se nalazi potpuno zatvorena pecara..za sve ostale info.na br.mob 00385915104031 Nekretnina posjeduje Balkon Voda....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 175.000 KM, 200,00 m2 cca 880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Useljiva Kuća sa dodatnim Placem -Banja Luka – Trn , nedaleko od Centruma Zalužani Samostalna, Useljiva Kuća je u dobrom stanju i nudi idealan i ugodan boravak porodici koja želi biti blizu grada i većih Firmi a ujedno se osjećati kao na selu jer se upravo nalazi na takvoj lokaciji.....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla prodajem malo seosko imanje , kuća sa odvojena , namještena i odmah useljiva stana. Kuca ima dva prikljucka na struju i vodu. Ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu Svi su papiri uredni , vlasnistvo 1/1 cisto. Ima 4000 m2 okucnice, pogodno za dvieje obitelji Cijena 50.000 eur.....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, bliža okolica-Bukinje, prodajem kucu sa dva namjestena ,odmah useljiva stana, pogodno za dvije obitelji, dva priključka na struju i vodu, dvorišna zgrada i 4000 m2 okućnice. Sve je čisto vlasništvo 1/1 gruntovno i katastarski. Tel.oo385 98 181 0889 Cijena 49.000 eur Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, BUKINJE, 100.000 KM, 200,00 m2 cca 500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Tuzla, 2km od centra grada , prodajem malo seosko imanje , kuću sa dva odmah useljiva, odvojena i namještena stana. Vrlo je pogodno za dvije obitelji . Kuća ima gradjevinsku i uporabnu dozvolu, ima dva priključka na struju i vodu. Kuća se nalazi u mirnom okruženju sa puno zelenila,....

 
 
 
  Kuća, KAKANJ, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuća 10x9 m 3 zasebna stana: suteren+prizemlje+potkrovlje svaki stan ima svoj ulaz,u suterenu uz cestu garaža i poslovni prostor (iznad garaže i posl. prostora terasa 6x6 m),pored kuće ljetna kuhinja 4x7 m,uređeno dvorište,svi priključci, priključena na gradsko grijanje,plac 380 m2,odmah....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Otes, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.06.2023.,

www.nekretnine.ba

prodajem kucu na ilidzi-otes 200mk useljiva uredni papiri miran kraj ulicna rasveta asfalt uredjeno dvoriste cena po dogovoru. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Plin Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Novogradnja Nedavno adaptiran Parking Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, GORNJI VAKUF, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

Kuca se nalazi u naselju Pajic Polje (Gornji Vakuf-Uskoplje),pored magistralnog, uz Vrbas. Kuca odmah useljiva. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, SEMIZOVAC, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.10.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Semizovcu, odmah useljiva, bez prevelikh ulaganja sa dosta zemlje i jos jednom parcelom za kucu. Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Kablovska TV Internet Podrum Ostava .

 
 
 
  Kuća, TRGOVIŠTE, 145.000 KM, 220,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.01.2021.,

www.nekretnine.ba

Porodicna kuca adaptirana useljiva sa dva trosobna stana i posl prostor sa papirima u gradskoj zoni Nekretnina posjeduje Garaža Kanalizacija Telefonski priključak Struja Namješten Nedavno adaptiran Parking Blindirana vrata Kablovska TV Internet Ostava .

 
 
 
  Kuća, BULETIĆ, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

AdvancedKUĆA NA PRODAJU! 130 000 KM -65 000 € Kontakt broj : 0049 16 266 859 58 Viber Kontakt broj : 065 066 217 Kuća se nalazi na Perišiću( 200 m od magistralnog puta Teslic- Banja Luka) 11 km od centra Teslica. Nalazi se na placu od 2 duluma. Asfaltni put vodi do kuće. Dimenzija....

 
 
 
  Kuća, CAREVO POLJE, Na upit, 220,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća u Jajcu, naselje Zgone Kuca je potpuno obnovljena i odmah useljiva. Novi krov, termo fasada, PVC kvalitetna stolarija. Prizemlje komplet na novo uredjeno i namjesteno. Sastoji se od: hodnika, kuhinja/trepezarija, 3 spavace sobe + kupaone/WC. Kat i potkrovlje su u Roh-bau.....

 
 
 
  Kuća, TRAVNIK, Na upit, 225,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Kuca u Travniku, naselje Pašamahala 31. - Donja Bojna (prekoputa osnovne skole "Travnik") 0. sprat (prizemlje) 60m2 - useljivo 1. sprat 80m2 - jedna soba useljiva (spavaca), voda razvedena u kupatilu 2. sprat (potkrovlje) 80m2 - useljivo Basta sa vocnjakom iznad kuce Garaza 40m2 -....

 
 
 
  Kuća, LJUBUŠKI, 165.000 KM, 230,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.05.2025.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se kuća od 230 m2 u Ljubuškom u blizini Croatie osiguranje na zemljištu od 450 m2. Posjeduje 2 etaže, prizemlje i sprat. Prvi sprat izrađen 1983, a drugi 1995. Kuća je useljiva. Moguća prodaja namještene ili nenamještene kuće. Sastoji se od velike kuhinje i dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, DONJI ZOVIK, Na upit, 230,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.06.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću izgrađenu 2003. godine i 3600 m2 okućnice u mjestu Donji Zovik, Brčko DC BiH. Kuća je useljiva i opremljena, a ima uvedeno centralno grijanje i internet. Za sve informacije možete kontaktirati na e-mail: anuska@hotmail.de, kao i na telefone: 00385/98-253-566, 00387/63-594-549.....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 400.000 KM, 238,00 m2 cca 1680 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.02.2024.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se imanje ukupne površine 3450 m2 na kojem se nalaze dvije kuće od kojih je jedna površine,196 m2 prizemna kuća, koja se sastoji od tri velike spavaće sobe, dva kupatila sa wc-om i velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Kuća je novogradnja komplerno završena i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>