• GoHome Professional
do 110000 km porasla cijena što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 km porasla cijena što jeftinije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 km porasla cijena što jeftinije

  • Za upit "do 110000 km porasla cijena što jeftinije" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.461 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 38.000 KM na 40.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BOSANSKA KRUPA, 40.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.08.2025 - 38.000 KM
13.05.2026 - 40.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.08.2025.,

www.realitica.com

Povoljno se prodaje zemljište za gradnju u blizini rijeke Une naselje Stegarić Bosanska Otoka. Zemljište se nalazi u naselju koje ima kompletnu infrastrukturu, asfaltni put kroz naselje, sa kojeg se pristupa navedenom zemljištu. Poznati kamp i ljetna bašta Brioni se nalaze u blizini....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 39.000 KM na 44.000 KM dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, PRIJEDOR, 44.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2024 - 45.000 KM
24.09.2025 - 39.000 KM
18.02.2026 - 44.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2024.,

www.vhs-nekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor kvadrature 22m2 u centru grada (iza Doma Zdravlja) .

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 51.300 KM na 57.000 KM dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 57.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.08.2023 - 42.800 KM
25.03.2024 - 51.300 KM
29.03.2026 - 57.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.11.2022.,

www.realitica.com

Banja Luka, naselje Prijakovci. Prodaje se zemljište ukupne površine 2786 m2, udaljeno je od centra Banja Luke oko 15 km. ; Prijakovci .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110000 km porasla cijena što jeftinije'
74.900 KM
78.000 KM
102.300 KM
 
+10%

Promjena cijene sa 61.500 KM na 67.700 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 67.700 KM, 30,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 61.500 KM
02.03.2026 - 67.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 64.700 KM na 74.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, BANJA LUKA, 74.000 KM
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 64.700 KM
17.04.2026 - 74.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2025.,

www.realitica.com

Na prodaju plac veličine 2042m2 u banjalučkom naselju Zalužani.Konkretnija lokacija: Tunjice, dio poslije Kazneno - popravnog zatvora, takođe sa desne strane. ; Zalužani .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno. .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 87.200 KM na 102.600 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 102.600 KM, 69,00 m2 cca 1490 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.07.2024 - 87.200 KM
27.02.2026 - 102.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.07.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se prizemna kuća površine 69m2, smještena na placu od ukupno 441m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Dodatno, kuća posjeduje garažu i ostavu, pružajući dovoljno prostora za skladištenje i parkiranje vozila. .

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 102.999 KM na 104.800 KM dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 104.800 KM, 36,00 m2 cca 2910 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
17.02.2026 - 104.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.indomio.ba

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 115.400 KM na 120.000 KM dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 120.000 KM, 45,00 m2 cca 2670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.05.2025 - 115.400 KM
27.02.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

21.05.2025.,

www.realitica.com

Prodaja – Dva jednoiposobna stana u zgradi Delta, IV sprat .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)