• GoHome Professional
do 110000 km porasla cijena opremljen 40 m2 što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 km porasla cijena opremljen 40 m2 što je - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 km porasla cijena opremljen 40 m2 što jeftinije

  • Za upit "do 110000 km porasla cijena opremljen 40 m2 što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 658 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, PALE, 30.000 KM, 37,00 m2 cca 810 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.02.2023.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju ekskluzivno najavljuje prodaju apartmana u sklopu planine Jahorine najljepši dragulj prirode "Snježna Dolina" S ponosom vam predstavljamo arhitektonsku cjelinu u srcu planine Jahorine . Apartmanski objekat zajedno sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Mejtaš, 39.500 KM, 42,00 m2 cca 940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2024.,

www.nekretnine.ba

Professionals real estate prodaje kompletno opremljen poslovni prostor u najboljem dijelu grada Sarajeva, ulica Gabelina, Općina Centar - kanton sarajevski. Ulica Gabelina graniči sa jedne strane sa ulicom Koševo a sa druge sa ulicom Čekaluša. Na vrlo kratkoj udaljenosti se nalaze....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 39.500 KM, 37,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.09.2023.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 48.500 KM, 41,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.01.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartmana u sklopu objekta Jahorinska Vila. Zgrada sa liftom i vrhunskom kvalitetom ugrađenih završnih elemenata. Luksuzno opremljeni apartman u samom srcu Jahorine, imamo odličan opremljen od 41m² za prodaju.....

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 38,00 m2 cca 1290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.05.2024.,

www.nekretnine.ba

 
 
 
  Poslovni prostor, PALE, 49.000 KM, 43,00 m2 cca 1140 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine Sarajevo, iz svoje bogate ponude apartmana na Olimpijskoj Jahorini za prodaju najavljuje apartman od 43m2+galerija u sklopu ApartHotela Vučko. Apartman od 43m2 sa jednom spavaćom, prostranim dnevnim boravkom sa trpezarijom i kuhinjom i galerijom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 63.000 KM, 40,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.02.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stan površine 40 m2 na V spratu nove gradnje u strogom centru grada. Sastoji se od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila. Zbod kvadrature stana postoji mogućnost pregrađivanja i dobijanja dodatne prostorije po potrebi. Opremljen je PVC stolarijom, kvalitetnim paketima, keramikom....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 64.000 KM, 40,00 m2 cca 1600 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namjesten dvosoban stan na V spratu, površine 40m2. Stan ima jako lijep raspored, sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom i jednom spavacom sobom, kupatilom, hodnikom i lodjom. Opremljen je sa klima uredjajem i termo peci, elektricnim uredjajima i namjestajem. Stan....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namješten jednosoban stan površine 40m2 na II spratu stambene zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom , spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom, keramikom i sanitarijama, a podovi su obloženi laminatima. Grijanje i hlađenje je na Inverter....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 65.000 KM, 40,00 m2 cca 1630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Namješten jednosoban stan površine 40 m2 na IV spratu . Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom unutrašnjom i vanjskom stolarijom, PVC roletnama, laminatima, keramikom i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 110000 km opremljen 40 m2 što jeftinije (46)
  • do 110000 km porasla cijena opremljen što jeftinije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.