• GoHome Professional
do 110000 km potkrovlje zadnjih 14 dana što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110000 km potkrovlje zadnjih 14 dana što manje - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110000 km potkrovlje zadnjih 14 dana što manje 70 m2

  • Za upit "do 110000 km potkrovlje zadnjih 14 dana što manje 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 100000 KM (malo jeftiniji)
    • 110000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Apartman, BRČKO, 66.700 KM, 64,00 m2 cca 1040 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju stan površine 64m2 u potkrovlju objekta spratnosti Pr.+Pot na zajedničkoj parceli ukupne površine 212m2 (od čega stanu pripada polovina). .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 61.600 KM, 64,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.09.2023.,

www.realitica.com

Stambena zgrada površine 64m2 u osnovi sa visokim potkrovljem, pomoćna zgrada površine 21m2, dvorište 500m2, njiva 5.klase površine 69m2, ukupno placa 654m2. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 95.000 KM, 65,00 m2 cca 1460 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća sa potkrovljem.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je PVCstolarijom, protivprovalnim ulaznim vratima, brodskim podom, keramikom i sanitarijama. Kuća je obložena stiropol izolacijom i fasadom.....

 
 
 
  Stan, TRNOVO, 100.000 KM, 65,00 m2 cca 1540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Vikendica na Bjelašnici, objekat završen 2008. god, udaljena na 40 km od centra Sarajeva ili 12 km od ski centra Babin do Bjelašnica. Vikendica je cca. 65 m2 sa trijemom, ulaznim holom, dnevnim boravkom sa kuhinjom, dvije spavaće sobe i WC-om. Objekat je smješten na lokaciji površine....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 69.999 KM, 69,00 m2 cca 1010 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 69 m2 u osnovi, sa pomoćnom zgradom površine 9 m2, na placu površine 643 m2! Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika, kupatila i ostave. Vanjsko stubište vode na sprat koji se sastoji....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 50.000 KM, 70,00 m2 cca 710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Novoopremljena vikendica, 15min. udaljena od Sarajeva,svi priključci u funkciji, papiri uredni, prizemlje 42m2 + potkrovlje 30m2 + garaza + velika terasa i balkon i okolnog dvorišta 500m2 Nekretnina posjeduje Garaža Balkon Voda Kanalizacija Struja Namješten .

 
 
 
  Stan, VISOKO, 75.000 KM, 70,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja vikendicu koja se nalazi u mjestu Plandište, Visoko Vikendica u adaptiranom stanju, spratnosti S+P+Pt, bruto kvadrature cca. 70m2 sa velikim dvorištem i obiljem zelenila na prostranoj parceli površine2900m2....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 40.000 KM, 70,00 m2 cca 570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Dimenzije objekta su 7 m x 5 m. Objekat se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju objekta nalaze se: dnevni boravak sa kuhinjskom nisom, toalet sa kupatilom, mala soba, hodnik sa unutrašnjim stepeništem. U potkrovlju su dve sobe sa terasom širine jednog metra koja se prostire....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 72,00 m2 cca 1390 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa visokim potkrovljem površine 72 m2 u osnovi, na placu površine 850 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, hodnika, kupatila i terase. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji se sastoji od 3 spavaće sobe, hodnika i kupatila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUSKA PILANA, 40.000 KM, 72,00 m2 cca 560 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.03.2024.,

www.nekretnine.ba

kuca na sprat sa potkrovljem,donji sprat adaptiran,plac ispred kuce 300 kvadrata uz rijeku semesnicu ,vlastiti ulaz, Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Telefonski priključak Struja Nedavno adaptiran Parking .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 110000 km potkrovlje što manje 70 m2 (18)
  • do 110000 km potkrovlje zadnjih 14 dana što manje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)