• GoHome Professional
do 200000 km barem 70 m2 najnovije podrum što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 km barem 70 m2 najnovije podrum što skup - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 km barem 70 m2 najnovije podrum što skuplje

  • Za upit "do 200000 km barem 70 m2 najnovije podrum što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 KM (malo jeftiniji)
    • 210000 KM (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada spratnosti sut+ priz+spr+pot površine 68 m2 sa pripadajućim dvorištem površine 172 m2 U suterenu se nalaze podrum I kotlovnica. U prizemlju je poslovni prostor za ugostiteljstvo Sprat se sastoji od dvosobnog stana i stubista za potkrovlje u kom je takođe dvosoban....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 220.000 KM, 68,00 m2 cca 3240 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

16.10.2025.,

www.indomio.ba

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 206.000 KM, 83,00 m2 cca 2480 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

17.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m2. Kuća je uplanjena na 83 m2 i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 200.000 KM, 83,00 m2 cca 2410 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.indomio.ba

Na prodaju kuća u Bihaću, naselje Ripač, ukupne površine parcele 1.450 m². Kuća je uplanjena na 83 m² i odgovara stvarnom stanju. Objekat se sastoji od podruma, prizemlja i potkrovlja. Prizemlje je useljivo i sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupatila, hodnika i terase.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, 199.900 KM, 70,00 m2 cca 2860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

30.03.2024.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja stan sa dvije spavaće sobe odličnog rasporeda površine 70m2 pozicioniran na 1. spratu zgrade sa liftom, ulica Bosanska, Alipašino polje C faza, Opština Novi Grad. Certificirana agencija za nekretnine Stanpromet.ba....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 199.000 KM, 300,00 m2 cca 660 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.07.2022.,

www.nekretnine.ba

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz ponude izdvaja modernu kuću u naselju Pofalici. Svi papiri uredni, kuća prvoklasna. Sastoji se od suterenske etaze gdje se nalazi garaza i ulaz u samu kucu te jos jedno parking mjesro, hobi prostor, wc, te kotlovnica. Zatim, unutrasnjim stepenicima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 197.580 KM, 89,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.01.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se trosoban komforan stan od 89m*2 na drugom katu zgrade. Stan je uredno održavan i odmah useljiv. Zgrada je vrlo dobro održavana, dva lifta su upravo obnovljena, 4 stana su na etaži. Centralno grijanje je priključeno na toplanu. Stan ima blindirana vrata sa sigurnosnom bravom.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2021.,

www.nekretnine.ba

U Boriku, prvi vlasnik prodaje trosoban komforan stan na drugom katu od mogućih 12 u zgradi. Ulaz i cijela zgrada su uredno održavani, 2 lifta nedavno obnovljena. Stan ima blindirana ulazna vrat asa sigurnosnom bravom, veliki hodnik, ostavu, kuhinju s blagovaonom i izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 196.000 KM, 240,00 m2 cca 820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.06.2024.,

www.nekretnine.ba

Kuća je površine cca 240 m2 (osnova cca 77 m2) i nalazi se na parceli površine 1980 m2. Kuća se sastoji od tri etaže i to od prizemlja, I sprata i potkrovne etaže. Prizemlje se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dvije spavaće sobe i kupatila. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 195.000 KM, 76,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

prodaje se stan namješten, trosoban, u malim zgradama u Hrasnom. Stan je namješten, dvostrane orjentacije, sa klimom, dosta ugradbenih plakara, dva zatvorena balkona koji ne ulaze u kvadraturu. Nekretnina posjeduje Balkon Plin Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 200000 km barem 70 m2 podrum što skuplje (488)
  • do 200000 km barem 70 m2 najnovije što skuplje (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)