• GoHome Professional
do 2100 km/m2 porasla cijena što skuplje Zadnjih 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 2100 km/m2 porasla cijena što skuplje Zadnjih 1 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 2100 km/m2 porasla cijena što skuplje Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 2100 km/m2 porasla cijena što skuplje zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 2.013 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 1900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 KM
  •  Po svojstvima
    • moderan
    • 1.sprat
    • balkon
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 265.900 KM na 306.800 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ILOVICE, 306.800 KM, 154,00 m2 cca 1990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2024 - 265.900 KM
06.05.2026 - 306.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja samostojeću kuću sa velikim uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 2100 km/m2 porasla cijena što skuplje zadnjih 14 dana'
165.000 KM
138.500 KM
138.500 KM
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TRNOVO, 300.000 KM, 154,00 m2 cca 1950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.06.2024 - 260.000 KM
05.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 97.000 KM na 120.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 120.000 KM, 55,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2024 - 93.500 KM
14.02.2025 - 97.000 KM
06.05.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.03.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, hodnika, kupatila i balkona. Opremljen je PVC stolarijom, centralnim-etažnim grijanjem, klima uređajem, parketima, keramikom....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)