• GoHome Professional
do 220000 km zadnjih 14 dana do 60 m2 što manje pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 km zadnjih 14 dana do 60 m2 što manje pa - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 km zadnjih 14 dana do 60 m2 što manje pala cijena

  • Za upit "do 220000 km zadnjih 14 dana do 60 m2 što manje pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.349 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 KM (malo jeftiniji)
    • 230000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • parket
    • interfon
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 244.400 KM na 234.200 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, JAVOR, 234.200 KM, 39,00 m2 cca 6010 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 253.600 KM
29.04.2026 - 244.400 KM
13.05.2026 - 234.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja apartman u sklopu novog Aparthotela Zalatni Javor na Jahorini. .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 239.000 KM na 229.000 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, JAHORINA, 229.000 KM, 39,00 m2 cca 5870 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.11.2025 - 248.000 KM
27.04.2026 - 239.000 KM
13.05.2026 - 229.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.11.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 KM na 80.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, Marijin Dvor, 80.000 KM, 46,00 m2 cca 1740 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.12.2025 - 90.000 KM
09.05.2026 - 80.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

Na izuzetno atraktivnoj i rijetko dostupnoj lokaciji, u ulici Odobašina, naselje Marijin Dvor, prodaje se građevinska parcela površine 46 m². Parcela posjeduje važeću građevinsku dozvolu za izgradnju stambeno-poslovnog objekta. Planirani objekat pravilnog je gabarita dimenzija 5,0....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)