• GoHome Professional
do 240000 km zadnjih 14 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 240000 km zadnjih 14 dana što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240000 km zadnjih 14 dana što veće

  • Za upit "do 240000 km zadnjih 14 dana što veće" pronađeno 91 nekretnina - prosječna cijena 2.517 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 220000 KM (malo jeftiniji)
    • 250000 KM (malo skuplji)
    • do 2200 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 190.000 KM, 200,00 m2 cca 950 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem dvospratnu, namjestenu, useljivu kucu sa okucnicom u Gradisci, 200 m2, plus podrum 100 m2 u prigradskom naselju Glogovi/Nasip, ul. Sretena Stojanovica br. 12, nedaleko od velikog trznog centra Tropic i Centrum Park. ; Gradiska .

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 240000 km zadnjih 14 dana što veće'
262.091 KM
140.000 KM
209.000 KM
  Kuća, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 169.000 KM, 173,00 m2 cca 980 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 164.200 KM, 150,00 m2 cca 1100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća na dva sprata u mirnom i traženom naselju Hiseta, na samom početku ulice Branka Koščice, u Banjaluci. Riječ je o funkcionalnom i održavanom objektu idealnom za porodični život, uz dodatnu prednost – registrovani poslovni prostor u prizemlju. ; Hiseta .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 103,00 m2 cca 1300 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 130.000 KM, 103,00 m2 cca 1260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća sa potkrovljem površine 103m2 u osnovi. Stara kuca na odličnom placu površine 490m2. Kuća je stara i potrebna je adaptacija ili gradnja novog objekta. Prizemlje kuce se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije sobe, kupatila, ostave I hodnika iz koga je unutrasnjo stepeniste....

 
 
 
  Poslovni prostor, UGLJEVIK, 205.200 KM, 100,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju poslovni prostor u Ugljeviku površine 100m2 u stambeno poslovnoj zgradi. Lokal je podjeljen na 6 prostorija i grijanje je na gradsku toplanu. .

 
 
 
  Apartman, LAKTAŠI, 257.600 KM, 92,00 m2 cca 2800 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 231.400 KM, 90,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 199.500 KM, 90,00 m2 cca 2220 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaja kuće - Banja Luka, Lazarevo ; Lazarevo .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 189.200 KM, 90,00 m2 cca 2100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna kuća u ulici Poljskog partizanskog bataljona, smještena u mirnom i urbanizovanom dijelu Banje Luke. Osnovna površina objekta iznosi 45 m2, uz dodatne etaže, podrum i potkrovlje. Prema važećem regulacionom planu, dozvoljena je gradnja dupleks objekta sa prizemljem....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 87.000 KM, 83,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m2 u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 KM na 165.000 KM dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 165.000 KM, 78,00 m2 cca 2120 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 150.000 KM
07.05.2026 - 165.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.indomio.ba

Kompletno namješten trosoban stan površine 78 m2 na I spratu nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na prostranu terasu koja je zatvorena PVC stolarijom, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom sa roletnama,....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 76,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine cca 76 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom sa PVC roletnama, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 76,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 184.700 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 72 m2 na petom spratu zgrade sa liftom, u samom centru grada. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na balkon, odvojene kuhinje sa ostavom i dodatnim balkonom, spavaće i dječije sobe, kupatila i hodnika.....

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 226.200 KM, 71,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Europartner doo (registarski broj posrednika: 3/2021) oglašava prodaju polu namjestenog dvosobnog stana u naselju Bregovi povrsine 71.30 m2 na 4 spratu orijentacije jugo-sjever sa pogledom na Bregovački bazen i planinu Leotar prostrani balkon..Zgrada nema lift.Cijena 220.000 KM. Blinda....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 138.100 KM, 70,00 m2 cca 1970 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Banja Luka, Kola – Doline (900 m od etno sela “Kumovi Konaci”). ; Kola .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 40.000 KM, 69,00 m2 cca 580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski, poslovni prostor površine 69,14 m2 smješten na prizemlju stambene zgrade u naselju Stup-Tibra II. Poslovni prostor se sastoji od jedne prostorije sa pregradama i kupatila. LOKACIJA: Poslovni prostor se nalazi u ulici Latička, naselje Stup-Tibra II, općina....

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 240.000 KM, 68,00 m2 cca 3530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

.

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 133.400 KM, 65,00 m2 cca 2050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje kuće koje je izetažirano 1/1 površine 65m2 u sklopu koga se nalazi garaža površine 18m2 i dvorište površine 220m2, upisano 1/2 (što u naravi znači da stanu pripada cca 110m2 dvorišta). .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 162.000 KM, 64,00 m2 cca 2530 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem kuću u Debeljacima,udaljena od centra Banjaluke 8.5 km. ; Debeljaci .

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 112.900 KM, 62,00 m2 cca 1820 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća spratnosti Prizemlje + Potkrovlje, površine 62 m2 na parceli od 101 m2, smještena u centru grada u blizini parka. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ostava i jedna spavaća soba, dok se u potkrovlju nalazi dodatna soba. .

 
 
 
  Kuća, LJUBOVČIĆI, 127.900 KM, 60,00 m2 cca 2130 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo vikend objekat S+Pr+t, neto površine cca 60m2, izgrađen na zemljištu površine 2.186m2 u mjestu Ljubovčići kod Pazarića. Objekat je građen tokom 2013 i 2014 godine, a sastoji se od suterena dimenzija 5,2 x 4m, prizemlja dimenzija 5,2 x 6,8m i tavanskog prostora. Za suterenski....

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 80.000 KM, 60,00 m2 cca 1330 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju imanje od 10 duluma sa kućom – mirna lokacija nadomak Banje Luke ; Dragočaj .

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 257.200 KM, 59,00 m2 cca 4360 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju uskro USELJIV trosoban stan 59m2 – Borik, Banja Luka ; Borik .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 69.000 KM, 58,00 m2 cca 1190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 
  Kuća, BRIJESNICA, 50.000 KM, 58,00 m2 cca 860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju vikend kuca u Brijesnici kod Bijeljine vrlo atraktivnu vikend kucu u srcu prirodnog okruzenja,uradjena iskljucivo od ekoloskih zdravih materijala.U ponudi jos cetiri parcele po 450m/2 za prodaju ili gradnju po vasem izboru. ; Brijesnica .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 129.000 KM, 57,00 m2 cca 2260 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju stan u Bijeljini ? .

 
 
 
  Apartman, TREBINJE, 184.000 KM, 56,00 m2 cca 3290 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

PRODAJE SE: TREBINJE - TINI: LIJEP DVOSOBAN STAN NA DOBROJ LOKACIJI .

 
 
 
  Apartman, BREZIK, 141.600 KM, 52,00 m2 cca 2720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52 m2 na drugom spratu moderne zgrade sa liftom u naselju Brezik, preko puta Evropskog univerziteta. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 130.000 KM, 52,00 m2 cca 2500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan kompletno namešten,1/1 ulnjižen u centru Bijeljine,ul.nušićeva 12 (kod crvenog krsta), na petom spratu. ; Bijeljina .

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, 205.800 KM, 49,00 m2 cca 4200 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

BANJALUKA Borik novogradnja 49m2 ; Borik .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 91)

<< <1 2 3> >>