• GoHome Professional
do 4000 km/m2 što jeftinije porasla cijena Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4000 km/m2 što jeftinije porasla cijena Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4000 km/m2 što jeftinije porasla cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 4000 km/m2 što jeftinije porasla cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.383 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 230000 KM
  •  Po svojstvima
    • komforan
    • useljiva
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 115.000 KM na 130.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 130.000 KM, 51,00 m2 cca 2550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2023 - 99.800 KM
09.02.2024 - 110.000 KM
16.04.2025 - 115.000 KM
06.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 51m2 u novoj gradnji. sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, u sobi je PVC stolarija,....

 
 
 
 
+30%

Promjena cijene sa 102.400 KM na 133.400 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 133.400 KM, 51,00 m2 cca 2620 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 102.400 KM
06.05.2026 - 133.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.realitica.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 4000 km/m2 što jeftinije porasla cijena zadnjih 14 dana'
138.500 KM
138.500 KM
165.000 KM
 
+24%

Promjena cijene sa 108.500 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 135.000 KM, 55,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.05.2023 - 0 KM
24.10.2025 - 108.500 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.05.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 55m2 u novoj gradnji. Sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, ostave, hodnika i kupatila. Opremljen je PVC stolarijom inverter klimom i običnom klimom, parketima,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 120.000 KM na 135.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 135.000 KM, 57,00 m2 cca 2370 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 KM
08.05.2026 - 135.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Prizemna kuća površine 57 m2 u osnovi, pomoćna zgrada površine 59 m2 na placu 941 m2. Kuća se sastoji od uvučene kuhinje, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljena je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, laminatima, kieramikom i sanitarijama. U pomoćnoj....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 123.100 KM na 138.500 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 138.500 KM, 57,00 m2 cca 2430 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 123.100 KM
08.05.2026 - 138.500 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.02.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 149.000 KM na 185.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 185.000 KM, 72,00 m2 cca 2570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.05.2025 - 149.000 KM
06.05.2026 - 185.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Useljiva kuća na sprat površine 72 m2 u osnovi na placu od 517 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i stubišta za sprat. Na spratu se nalaze tri spavaće sobe, hodnik i kupatilo. Opremljena je PVC stolarijom, kvalitetnim....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 182.196 KM na 200.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lauš 1, 200.000 KM, 50,00 m2 cca 4000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 182.196 KM
09.05.2026 - 200.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.11.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se manji trosoban stan u izgradnji površine 50.61 m² u naselju Lazarevo. Strukturu ovog funkcionalnog stana činiće hodnik, dnevni boravak sa trpezariom i kuhinjom, kupatilo, dvije spavaće sobe i balkon. Ovaj tip stana je smješten na visokom prizemlju. Budući stambeni objekat....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TRNOVO, 300.000 KM, 154,00 m2 cca 1950 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.06.2024 - 260.000 KM
05.05.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.06.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 265.900 KM na 306.800 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ILOVICE, 306.800 KM, 154,00 m2 cca 1990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2024 - 265.900 KM
06.05.2026 - 306.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja samostojeću kuću sa velikim uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 310.004 KM na 318.152 KM dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BANJA LUKA, Lazarevo 1, 318.152 KM, 82,00 m2 cca 3880 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 301.846 KM
21.02.2026 - 310.004 KM
15.05.2026 - 318.152 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

23.12.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se komforan četvorosoban stan u izgradnji površine 81.58 m² u naselju Rosulje. Strukturu ovog stana činiće hodik, kupatilo,degažman, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak sa izlazom na terasu. Ovaj tip stana je ostao slobodan na drugom i trećem spratu. Stan....

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 295.000 KM na 360.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JAHORINA, 360.000 KM, 150,00 m2 cca 2400 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.05.2024 - 260.000 KM
30.11.2024 - 295.000 KM
06.05.2026 - 360.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

07.05.2024.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+22%

Promjena cijene sa 301.700 KM na 368.200 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, JAHORINA, 368.200 KM, 150,00 m2 cca 2460 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 265.900 KM
29.11.2024 - 301.700 KM
06.05.2026 - 368.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju na Jahorini izdvaja vikend Vilu na Dvorištima. .

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 369.200 KM na 380.400 KM dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BANJA LUKA, 380.400 KM, 243,00 m2 cca 1570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 369.200 KM
11.05.2026 - 380.400 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.02.2026.,

www.realitica.com

NINECO Solutions d.o.o. - Upravljanje nekretninama 68.32 .

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 370.000 KM na 430.000 KM dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 430.000 KM, 197,00 m2 cca 2180 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.09.2025 - 370.000 KM
14.05.2026 - 430.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.09.2025.,

www.indomio.ba

Prodaje se kvalitetno građena kuća površine u osnovi 197 m², ukupne korisne površine 230 m², izgrađena 2020. godine, smještena na parceli od 1.313 m² u ulici Rakovička cesta, naselje Rakovica. Nekretnina se sastoji od prizemlja i prvog sprata, te posjeduje prostrano dvorište i uređenu....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)