• GoHome Professional
do 4000 km/m2 najnovije porasla cijena što veće 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4000 km/m2 najnovije porasla cijena što veće 17 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4000 km/m2 najnovije porasla cijena što veće 170 m2

  • Za upit "do 4000 km/m2 najnovije porasla cijena što veće 170 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4200 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+15%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 300.000 KM dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SARAJEVO, Stari Grad, 300.000 KM, 180,00 m2 cca 1670 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.01.2026 - 260.000 KM
17.04.2026 - 300.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.01.2026.,

www.realitica.com

Opis: Kuca sa dva odvojena stana.podrum basta.ostave.grijanje plin čvrsta goriva.Brdo DZamija 48.Pet minuta hoda do trolejbusa.carsije.principovog mosta obdaniste 50m.061132 664 .moze zamjena za manju nekretninu na moru. Hrvatska .

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 165.000 KM na 180.000 KM dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BANJEVAC, 180.000 KM, 180,00 m2 cca 1000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 165.000 KM
11.04.2026 - 180.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.03.2026.,

www.nekretnine.ba

✨ PORODIČNA KUĆA SA OKUĆNICOM – BREZA / BANJEVAC ✨ Idealna prilika za miran porodični život! Na prodaju kuća na dva sprata ukupne površine 180 m², sa okućnicom od 388 m², smještena u mirnom i uređenom naselju Banjevac – Breza. Raspored prostorija: Prizemlje: ✔️ Hodnik ✔️ Kupatilo....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 260.000 KM na 279.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BRČKO, 279.000 KM, 162,00 m2 cca 1720 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2025 - 260.000 KM
01.03.2026 - 279.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.04.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kompletno namještene dvije kuće sa garažom sa dva posebna ulaza i dvije kapije. Veća kuća površine 81 m2 u osnovi se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila I ostave. Na spratu se nalaze dvije sobe i dva mračnjaka. Stepenište je vanjsko....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 265.900 KM na 306.800 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ILOVICE, 306.800 KM, 154,00 m2 cca 1990 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.06.2024 - 265.900 KM
06.05.2026 - 306.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.06.2024.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja samostojeću kuću sa velikim uređenim zemljištem u naselju Ilovice, općina Trnovo. .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 4000 km/m2 porasla cijena što veće 170 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)