• GoHome Professional
do 4100 km/m2 balkon 60 m2 1.sprat što manje Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4100 km/m2 balkon 60 m2 1.sprat što manje Najno - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4100 km/m2 balkon 60 m2 1.sprat što manje Najnovije

  • Za upit "do 4100 km/m2 balkon 60 m2 1.sprat što manje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3800 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4300 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIJAŠ, 60.000 KM, 56,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem stan u centru Ilijasa, odma uz zgradu Opstine. Stan je ukupne povrsine 56 m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u ulici 126 Ilijaske brigade br 4 ( u blizini bolnice, poste ) . Stan se sastoji od dvije posebne sobe, zatim kuhinja , balkon, hodnjik, kupatilo, ostava/spajz,....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 192.000 KM, 56,00 m2 cca 3430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.04.2025.,

www.indomio.ba

Agencija za nekretnine TerraSa Registarski broj posrednika: 127/23 Agent: Mustafa Hodžić +387 61 92 66 76 e-mail: info@terrasa.ba Agencija za nekretnine TerraSa prodaje dvosoban stan površine 56 (60) m² u ulici Semira Frašte, naselje Alipašino Polje, općina Novi Grad. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 240.000 KM, 57,00 m2 cca 4210 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2024.,

www.indomio.ba

Prodaje se dvostrano orijentisan, dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, površine 57 m². Isti je pozicioniran na prvom spratu u zgradi od četiri sprata, sa liftom, u ulici Akademika Petra Mandića, Dobrinja IV, Istočna Ilidža. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, LIPNICA, 70.000 KM, 57,00 m2 cca 1230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodajem kuću površine 57 m2sa zemljišnom parcelom 633 m2 u naselju S.Lipnica, Tuzla. Kuća posjeduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom te kupatilo i predsoblje, dok se na spratu nalaze 3 spavaće sobe, ostava i balkon. Kuća se nalazi u....

 
 
 
  Stan, BANJA LUKA, 120.000 KM, 57,00 m2 cca 2110 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.01.2023.,

www.nekretnine.ba

Valero Commercial Real Estate prodaje ekskluzivno za klijenta dvosoban stan, Bulevar vojvode Stepe Stepanovića, u Banja Luci. Objekat je sagrađen vrlo kvaliteno prije 10tak godina. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 57 m2 (kuhinja i trpezarija, dnevna soba, spvaća soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA LUKA, 185.000 KM, 58,00 m2 cca 3190 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.11.2023.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan 58 kvadrata u naselju Ante Jakića ulica Dragomila Drage Malića Stan se nalazi na 1 spratu posijeduje lift komplet je pre par godina renoviran PVC Stolarija nova sa Aluminiskim roletnama struja voda kao i odvod sve odrađena tako da nisu potrebna nikakva ulaganja gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 99.000 KM, 58,00 m2 cca 1710 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Prodajem Stan u Hrasnom, 1 sprat, Podrum, Balkon, lijep raspored, Ulica Olovska, Kod pekare AS. Mob:062/662550 Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Struja .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Lužani, 180.000 KM, 58,00 m2 cca 3100 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.03.2021.,

www.nekretnine.ba

SIGENX prodaje komforan trosoban stan u nedavno izgrađenom objektu Panamera, ul.Lužanski put, Općina Ilidža. Objekat je stanbenoposlovnog tipa, savremene gradnje. Prilikom izgradnje mnogo pažnje je posvećeno standardu ugrađenih materijala, visokom stepenu privatnosti, te funkcionalnim....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 69.000 KM na 49.000 KM dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, SARAJEVO, Stup, 49.000 KM, 58,00 m2 cca 850 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 69.000 KM
16.05.2026 - 49.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Na prodaju svijetao i funkcionalan dvosoban stan površine 58m², smješten na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade, u ulici Hifzi Bjelevca, naselje Stup. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, zatim spavaće sobe, te kuhinje i dnevnog boravka sa izlazom na balkon. LOKACIJA: Odlična i....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 4100 km/m2 balkon 60 m2 1.sprat što manje (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)