• GoHome Professional
do 4200 km/m2 najnovije što jeftinije porasla cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4200 km/m2 najnovije što jeftinije porasla cije - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4200 km/m2 najnovije što jeftinije porasla cijena

  • Za upit "do 4200 km/m2 najnovije što jeftinije porasla cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 3900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4400 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
+10%

Promjena cijene sa 61.500 KM na 67.700 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 67.700 KM, 30,00 m2 cca 2260 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 61.500 KM
02.03.2026 - 67.700 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 68.100 KM na 74.900 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, BOSANSKA DUBICA, 74.900 KM, 33,00 m2 cca 2270 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 68.100 KM
02.03.2026 - 74.900 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.02.2023.,

www.realitica.com

Kozarska Dubica, Centar, Dobrovoljačka ulica. ; Centar .

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 75.000 KM na 78.000 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JAHORINA, 78.000 KM, 20,00 m2 cca 3900 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 79.500 KM
28.01.2026 - 75.000 KM
05.04.2026 - 78.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 76.700 KM na 79.800 KM dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, PALE, 79.800 KM, 19,00 m2 cca 4200 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 81.300 KM
28.01.2026 - 76.700 KM
05.04.2026 - 79.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

12.12.2025.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba - agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja odličan penthouse apartman na Jahorini, naselje Dvorišta useljivo i opremljeno. .

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 100.000 KM na 110.000 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, BIJELJINA, 110.000 KM, 80,00 m2 cca 1380 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2024 - 90.000 KM
03.07.2024 - 95.000 KM
27.04.2025 - 100.000 KM
01.03.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

25.12.2023.,

www.realitica.com

Na prodaju namještena kuca info na br:065396378 ; Bijeljina .

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 104.800 KM na 111.600 KM dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 111.600 KM, 36,00 m2 cca 3100 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 102.999 KM
18.02.2026 - 104.800 KM
24.04.2026 - 111.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.02.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Stambeni objekat u izgradnji spratnosti Pr+3S. Objekat se nalazi u jako mirnom dijelu EŠ naselja što ga čini glavnom odlikom za miran i konforan, porodičan život. Dostupni stanovi su: -Prizemlje: Površine- 36,14m2 - jednosoban stan Površine- 36,29m2 - jednosoban stan Površine- 66,15m2....

 
 
 
 
+9%

Promjena cijene sa 110.000 KM na 120.000 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, ŠIROKI BRIJEG, 120.000 KM, 78,00 m2 cca 1540 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2024 - 110.000 KM
25.03.2026 - 120.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.11.2024.,

www.realitica.com

Kuca,Dobrič(Siroki Brijeg)..Od 78.7m2,plac od 959m2,sa dve sobe od po 13.20m2,hodnik6.60m2,kupatilo-wc sa 4.70m2 ,dnevnim boravkom 15.20m2 i kuhinja sa ostavom 6m2!Ima dve " terase",manja je 8.38m2 a veca je 34m2 stima da je od toga podrum 18 a catrnja za kisnicu 16m2 (4*4*5mdubine)!Postoji....

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 95.900 KM na 123.100 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BRČKO, 123.100 KM, 55,00 m2 cca 2240 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 95.900 KM
06.05.2026 - 123.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.09.2023.,

www.realitica.com

Polunamješten jednoiposoban stan površine 55m2 na IV spratu u novoj gradnji! .

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 107.100 KM na 126.000 KM dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, BIJELJINA, 126.000 KM, 63,00 m2 cca 2000 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 107.100 KM
22.04.2026 - 126.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju trosoban stan 63m2 u Bijeljini na odličnoj lokaciji u blizini šetališta i škole Knez Ivo ; Bijeljina .

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 115.000 KM na 130.000 KM dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, BRČKO, 130.000 KM, 51,00 m2 cca 2550 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2023 - 99.800 KM
09.02.2024 - 110.000 KM
16.04.2025 - 115.000 KM
06.05.2026 - 130.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2023.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 51m2 u novoj gradnji. sastoji se od dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe ima izlaz na drugu terasu, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom unutrašnjom i vanjskom, u sobi je PVC stolarija,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 4200 km/m2 što jeftinije porasla cijena (68)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)