• GoHome Professional
do 4600 km/m2 najnovije pala cijena što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 4600 km/m2 najnovije pala cijena što veće - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4600 km/m2 najnovije pala cijena što veće

  • Za upit "do 4600 km/m2 najnovije pala cijena što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 4300 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 4800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 665 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-39%

Promjena cijene sa 180.000 KM na 110.000 KM dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TUZLA, 110.000 KM, 30726,00 m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 180.000 KM
18.04.2026 - 110.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.04.2026.,

www.aktido.ba

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine30 726 m² , sa velikim razvojnim potencijalom za ozbiljne investicije u poljoprivredu, agrobiznis ili privatni rezidencijalni kompleks u naselju Bare u Tuzli. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 338.000 KM na 285.000 KM dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 285.000 KM, 26000,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2024 - 338.000 KM
26.03.2026 - 285.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2024.,

www.indomio.ba

OPIS: OMRO d.o.o predstavlja na ponudu zemljište za investiranje uz mogućnost parcelisanja Zemljište na prodaju ukupne površine 26.000m2. Zemljište se nalazi na lokaciji Nišići - Ilijaš - 35km udaljeno od centra Sarajeva. Uz 360 otvoren pogled na visoravan, ova parcela posjeduje 4....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 KM na 545.000 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LOPARE, 545.000 KM, 12526,00 m2 cca 40 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2025 - 595.000 KM
11.03.2026 - 545.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.04.2025.,

www.indomio.ba

Zemljište površine 12.526 m2, na glavnom putu Šibošnica-Tuzla. Zemljište je pogodno za gradnju vikend naselja, ili za odmaralište. Parcela je u potpunosti ograđena. Nalazi se u podnožju planine Majevice sa pogledom na istu. Udaljena je 25 km od Tuzle, a od Brčko distrikta 35 km. Nalazi....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 27.000 KM na 22.000 KM dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SARAJEVO, 22.000 KM, 3704,00 m2 cca 10 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2025 - 32.000 KM
05.06.2025 - 27.000 KM
02.04.2026 - 22.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.12.2024.,

www.indomio.ba

TOP NEKRETNINE d.o.o. Sarajevo (Broj u registru posrednika FMT: 23/2022) oglašava za prodaju zzemljište uknjižene površine 3.704m2 sa asflatiranim prilaznim putem, Umoljani, Bjelašnica, općina Trnovo. Kontakt Naida Ćerimagić Agent za nekretnine Mob: +387 61 903 569 E-mail: naida@topnekretnine.ba....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 35.000 KM na 31.000 KM dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SULJIĆI, 31.000 KM, 1707,00 m2 cca 20 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 70.000 KM
03.12.2025 - 58.000 KM
11.02.2026 - 54.000 KM
06.03.2026 - 40.000 KM
20.03.2026 - 35.000 KM
01.04.2026 - 31.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.09.2025.,

www.realitica.com

SNIŽENO ; Suljići Bb .

 
 
 
 
-21%

Promjena cijene sa 700.000 KM na 550.000 KM dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, STOLAC, 550.000 KM, 520,00 m2 cca 1060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.11.2025 - 700.000 KM
10.03.2026 - 550.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2025.,

www.indomio.ba

Poslovno-stambeni objekat, Stolac – bivša Šipadova zgrada Na prodaju je atraktivan poslovno-stambeni objekat smješten u samom srcu Stoca, u staroj gradskoj jezgri, svega 50 metara od Inat ćuprije, uz obalu rijeke Bregave. Objekat ukupne površine 600 m² sastoji se od prizemlja površine....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 400.000 KM na 390.000 KM dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, CAZIN, 390.000 KM, 260,00 m2 cca 1500 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.10.2025 - 400.000 KM
15.04.2026 - 390.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.10.2025.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća modernog stila gradnje smještena u Cazinu na vrlo atraktivnom mjestu, kojeg neki zovu Cazinsko Dedinje. Odlična gradska lokacija kod Fudbalskog gradskog stadiona i vatrogasne stanice, na poziciji sa koje se pruža veoma lijep pogled na grad i sve njegove ljepote. Kuća....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 440.000 KM na 400.000 KM dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, Starčevica, 400.000 KM, 251,00 m2 cca 1590 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2024 - 400.000 KM
08.06.2025 - 420.000 KM
29.06.2025 - 440.000 KM
02.03.2026 - 400.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

27.09.2023.,

www.realitica.com

PRODAJA! Kuća površine 251m2 na placu od 217m2 - Starčevica! ; Starčevica .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 533.400 KM na 451.300 KM dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DERVENTA, 451.300 KM, 250,00 m2 cca 1810 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 533.400 KM
09.03.2026 - 451.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.03.2026.,

www.realitica.com

OBJEKAT OD 450M2 SA PAMETNO DIZAJNIRANIM PROSTORIMA ; Derventa .

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 161.600 KM na 143.200 KM dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BANJA LUKA, 143.200 KM, 250,00 m2 cca 570 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2024 - 165.700 KM
16.01.2026 - 161.600 KM
30.03.2026 - 143.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.11.2024.,

www.realitica.com

Banja Luka, Šargovac. Prodaje se kuća ukupne površine 250 m2, spratnosti P+1+M na placu od 2,864 m2. ; Šargovac .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 4600 km/m2 pala cijena što veće (83)
  • do 4600 km/m2 najnovije što veće (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)