• GoHome Professional
do 5200 km/m2 što veće 80 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 5200 km/m2 što veće 80 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 5200 km/m2 što veće 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 5200 km/m2 što veće 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.658 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 KM
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • klima
    • uknjižen
    • parking
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BREZA, 440.000 KM, 87,00 m2 cca 5060 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

02.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo prostranu i funkcionalnu kuću kvalitetne gradnje površine 87 m2 sa okućnicom 1915 m2, pozicioniranu u Brezi. Kuća je pažljivo raspoređena kako bi pružila maksimalan komfor: - Prizemlje se sastoji od kotlovnice, ostave i jedne sobe, pogodno za dodatni prostor ili radnu sobu.....

 
 
 
  Apartman, BIJELJINA, 270.300 KM, 85,00 m2 cca 3180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

? Na prodaju – Nov, uknjižen stan u centru Bijeljine ? .

 
 
 
  Kuća, BANJA LUKA, 66.000 KM, 84,00 m2 cca 790 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se kuća sa pomoćnim objektima i dosta zemljišta u Potkozarju, opština Banja Luka. Ukupna površina zemljišta je 81.882 m2. U planu su kuća od 84 m2 i pomoćni objekti. ; Potkozarje .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 5200 km/m2 što veće 80 m2 zadnjih 14 dana'
209.000 KM
165.000 KM
  Stan, BANJA LUKA, Borik 1, 313.000 KM, 84,00 m2 cca 3730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

Trosoban stan 84 m² – Krajina, Aleja Sv. Save – Lift Prodaje se trosoban stan površine 84 m² u naselju Krajina, Aleja Svetog Save, Banja Luka. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, 2....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 87.000 KM, 83,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m2 u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Nahorevo, 213.800 KM, 80,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se vikendica (p+1) površine 80m2 izgrađena na zemljišnoj parceli površine 686m2. Južno orjentisana sa pogledom na zelene površine, ova vikendica predstavlja oazu mira, idealnu za odmor i uživanja tokom svakog perioda u godini. Vikendica je izgrađena tokom 2013 godine, posjeduje....

 
 
 
  Kuća, BOSANSKA GRADIŠKA, 77.000 KM, 80,00 m2 cca 960 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJE SE LIJEPA PORODIČNA KUĆA U GORNJIM POTKROVICIMA ; Gornji Podgradci .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 169.300 KM, 76,00 m2 cca 2230 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.realitica.com

Namješten trosoban stan površine cca 76 m2 u visokom prizemlju nove gradnje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na prostranu terasu, hodnika i kupatila. Opremljen je drvenom stolarijom sa PVC roletnama, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 165.000 KM, 76,00 m2 cca 2170 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.05.2026.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Apartman, BANJA LUKA, Kočićev Vijenac, 282.100 KM, 75,00 m2 cca 3760 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

PRODAJA!BANJALUKA, KOČIĆEV VIJENAC! STAN 75M2, SA POMOĆNOM PROSTORIJOM I GARAŽOM! ; Kočićev Vijenac .

 
 
 
  Apartman, BRČKO, 194.700 KM, 73,00 m2 cca 2670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodaje se troiposoban stan površine 73 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, hodnika i balkona. .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)