• GoHome Professional
do 5200 km/m2 što veće pala cijena 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 5200 km/m2 što veće pala cijena 80 m2 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 5200 km/m2 što veće pala cijena 80 m2

  • Za upit "do 5200 km/m2 što veće pala cijena 80 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 4.008 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 KM
  •  Po svojstvima
    • grijanje na plin
    • 3.sprat
    • klima
    • balkon
    • parket
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 465.000 KM na 443.000 KM dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SARAJEVO, Centar, 443.000 KM, 83,00 m2 cca 5340 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 465.000 KM
06.03.2026 - 443.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.12.2025.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 496.000 KM na 460.200 KM dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Logavina, 460.200 KM, 81,00 m2 cca 5680 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 496.000 KM
20.02.2026 - 460.200 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

28.11.2025.,

www.realitica.com

Area Nekretnine prodaju četverosoban stan površine 81m2, u ulici Logavina, općina Stari Grad. ; Logavina .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 286.400 KM na 276.100 KM dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJA, 276.100 KM, 80,00 m2 cca 3450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 286.400 KM
01.03.2026 - 276.100 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.02.2026.,

www.realitica.com

Večeras ćemo se ovdje voljeti!Znaš one lijepe manje zgradice na Dobrinji, odmah preko puta škole i Merkatora? E baš tu, u ulici Sarajevskih ilegalaca, na trećem spratu, nudimo još jedan stan totalno drukčiji od drugih.Jer ne bi Rental bio Rental da…Stan je po zk izvatku jednoiposoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 5200 km/m2 što veće pala cijena 80 m2'
112.500 KM
249.900 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 438.700 KM na 418.300 KM dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Višnjik, 418.300 KM, 78,00 m2 cca 5360 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.09.2025 - 438.700 KM
11.03.2026 - 418.300 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

26.03.2025.,

www.realitica.com

U mirnom i zelenom dijelu sarajevskog centra, u ulici Derebent, ponosno stoji zgradica useljena 1990. godine. U odličnom stanju, u potpunoj intimi, riječ je o maloj zgradi od tri sprata. A na ugodnom i niskom trećem spratu, takozvanoj mansardi, prodajemo fantastičan i detaljno renoviran....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 276.000 KM na 255.600 KM dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 255.600 KM, 75,00 m2 cca 3410 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 276.000 KM
25.03.2026 - 255.600 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.03.2026.,

www.realitica.com

Stanpromet.ba agencija za nekretnine iz svoje ponude za prodaju izdvaja u Centru na Koševskom brdu. ; Koševsko Brdo .

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)