• GoHome Professional
do 5200 km/m2 što veće pala cijena zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 5200 km/m2 što veće pala cijena zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 5200 km/m2 što veće pala cijena zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 5200 km/m2 što veće pala cijena zadnjih 7 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.771 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 4900 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 5400 KM/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 KM
  • Slike

Pretraženo 24 671 nekretnina (21 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 195.000 KM na 189.000 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKAVAC, 189.000 KM, 142,00 m2 cca 1330 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.05.2024 - 0 KM
08.05.2024 - 220.000 KM
23.04.2025 - 210.000 KM
11.03.2026 - 195.000 KM
13.05.2026 - 189.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

04.05.2024.,

www.aktido.ba

Prodaje se očuvana starija porodična kuća sa većom okućnicom u gradskoj zoni u Lukavcu. Kanalizacija, Septička jama, Struja, Vodovod.

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 210.000 KM na 159.000 KM dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VISOKO, 159.000 KM, 110,00 m2 cca 1450 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.10.2023 - 210.000 KM
09.05.2026 - 159.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2023.,

www.indomio.ba

Prodaje se kuća površine 55 m² u osnovi na dvije etaže (P+S), korisne površine 110 m² sa dva pomoćna objekta povšine 31 m2 i 6 m2 na parceli površine 2.902 m2 koja je u potpunosti ravana. Ista se nalazi u ulici Podgorani, općina Gorani (Buci), Visoko. Kuća je izgrađena 1960. godine.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 KM na 220.000 KM dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAKOVICA, 220.000 KM, 107,00 m2 cca 2060 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.09.2024 - 240.000 KM
27.06.2025 - 230.000 KM
08.05.2026 - 220.000 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.09.2024.,

www.realitica.com

Prodaje se kuca sa zemljom 845m2+250m2 u Rakovici, 20km od Sarajeva. Kuca je na tri sprata (107m2), ima dva kupatila i dvje kuhinje i odma je useljiva(ima struju, vodu i kanalizaciju). Ispred kuce ima manja kucica koja sluzi kao ostava i velika terasa koja je na pola pokrivena. Papiri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 5200 km/m2 što veće pala cijena zadnjih 7 dana'
80.000 KM
 
-5%

Promjena cijene sa 118.000 KM na 111.800 KM dana Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, BOSANSKA GRADIŠKA, 111.800 KM, 49,00 m2 cca 2280 KM/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 118.000 KM
13.05.2026 - 111.800 KM

Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

19.04.2026.,

www.realitica.com

Prodajem stan,na gore pomenutoj lokaciji na 4 spratu,zgrada ima 5 spratova,plus potkrovlje,stan je u solidnom stanju,zamjenjena je vanjska stolarija,klima postavljena nova,orijentisan je na glavnu ulicu,zgrada je prikljucena na gradsku toplanu,vlasnistvo 1/1 ,vrijedi pogledati. ;....

 
 
 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)