• GoHome Professional
do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje Zadnjih - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje Zadnjih 7 dana za adaptaciju

  • Za upit "do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje zadnjih 7 dana za adaptaciju" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 24 672 nekretnina (21 agencija i portala)

  Stan, BRČKO, 130.000 KM, 75,00 m2 cca 1730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

31.05.2024.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Dvosoban stan površine 75 m2, na I spratu u staroj gradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, dva hodnika i kupatila. Sve prostorije imaju izlaz na balkon. Stan je potrebno adaptirati. Nalazi se na jako lijepoj lokaciji u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 120.000 KM, 76,00 m2 cca 1580 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

24.10.2020.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se troiposoban nenamještenj stan površine 76 m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Trg Sabora Bosanskog, naselje Dobrinja. Adaptacija nekretnine je odrađena 2000. godine kada je zamenjena kompletna vanjska stolarija, parket i renovirano kupatilo i wc. Bitno je naglasiti....

 
 
 
  Kuća, BRČKO, 100.000 KM, 76,00 m2 cca 1320 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.10.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Kuća Pr+1S+Pot površine 76 m2 u osnovi, na placu površine 464 m2. Prizemlje kuće se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, jedne spavaće sobe, hodnika i kupatila. Unutrašnje stubište vodi na sprat koji ima raspored kao dvosoban stan. Poktrovlje je nezavršeno. Kući je....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Dobrinja, 129.000 KM, 78,00 m2 cca 1650 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

HITNO prodajem trosoban, novo adaptiran stan na Dobrinji 74m2 na drugom spratu, stvarnih nakon adaptacije 78m2 ul. Trg Zlatnih Ljiljana 35. U adaptaciju je ulozeno vise od 25.000KM i sve je novo. Nova kuhinja, americki plakari, pvc stolarija, hrastov parket, komplet adaptirana banja.....

 
 
 
  Stan, BRČKO, 158.000 KM, 79,00 m2 cca 2000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

22.08.2025.,

www.ekskluziva-nekretnine.com

Klasičan dvosoban stan površine 79 m2 u visokom prizemlju stare gradnje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, uvučene kuhinje, dvije sobe od kojih jedna ima izlaz na drugu terasu. Stan je potrebno adaptirati. Samo je promjenjen jedan prozor u dnevnom boravku. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasnica, 69.000 KM, 79,00 m2 cca 870 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Stan veličine 79m2 + ostava, potkrovlje, peti sprat, stan napravljen 1990-tih godina. Potrebna potpuna adaptacija unutrašnjosti stana. Cijena 69 000 KM. Kontakt telefon: 062 367 560; 061 545 422. Nekretnina posjeduje .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 120.000 KM, 80,00 m2 cca 1500 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

13.11.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodaje su kuća u Miladijama, u naravi jednokatnica, zadnja adaptacija 2010. godine (kompletan krov, stolarija, laminati). Ispred kuće je cvjetnjak s betoniranim parkirnim mjestom za automobil. U suterenu objekta su 2 sobe površine cca 22 m2 koje su do sada imale namjenu spremišta....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Centar, 50.000 KM, 80,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodaje se jako lijep stan od 80m2 u samom centru Sarajeva.Nalazi se u ulici Ferhadija i smjesten je na prvom spratu zgrade austrougarse gradnje.Prije par godina je promjenjena stara stolarija i zamjenjena sa visokokvalitetnim drvenim prozorima koji se savrseno uklapaju u ovaj tip....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Irac, 310.000 KM, 81,00 m2 cca 3830 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

01.02.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se potpuno adaptiran, kvalitetan i funkcionalan trosoban stan uknjižene površine 81,00 m². Nalazi se na 9. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade sa 2 lifta, u Rudarskoj ulici, naselje Irac. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, LAKTAŠI, 87.000 KM, 83,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Na prodaju je samostalna prizemna kuća površine 83 m2 u Laktašima, naselje Jablan. Kuća se nalazi na glavnom putu i posjeduje sve priključke. Sastoji se od tri sobe, grijanje je na drva, a uz minimalnu adaptaciju odmah je useljiva. Ograđena bašta pruža dodatni prostor za odmor, vrtlarstvo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje za adaptaciju (15)
  • do 5200 km/m2 80 m2 do 290000 km što manje zadnjih 7 dana za (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)