• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što jeftinije do 18 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što jeftinije do 18 - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što jeftinije do 1800 km/m2 atraktivno parking Najnovije

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što jeftinije do 1800 km/m2 atraktivno parking najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 1700 KM/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 KM/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 24 690 nekretnina (21 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 47.000 KM, 65,00 m2 cca 720 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Jedna od najsolidnijih gradjevina Sarajeva je upravo neboder u centru grada, u kojem se nalazi stan od 65m2 sa dvije sobe,kuhinjom,hodnikom,kupatilom I toaletom te balkonom.Ekspozicija stana je na dvije strane.Stan se nalazi na 12-tom spratu u odlicno odrzavanoj zgradi sa tek renovirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Grbavica, 49.000 KM, 55,00 m2 cca 890 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

Professionals Real Estate prodaje dvosoban stan u blizini Britanske ambasade na Grbavici, ulica Grbavička, općina Novo Sarajevo. Stan je smješten na idealnom prvom spratu stambene jedinice koja se sastoji od ukupno 11 spratova i posjeduje lifta. Po strukturi je dvosoban stan uknjižene....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Alipašino Polje, 63.000 KM, 59,00 m2 cca 1070 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

11.04.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo namješten dvosoban stan površine 59 m2 pozicioniran na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u naselju Alipašino polje, Općina Novi Grad. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i izlazom na balkon. Stan je renoviran....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Novi Grad, 65.416 KM, 50,00 m2 cca 1310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.12.2022.,

www.nekretnine.ba

www.comp-astor.com Na prodaju novoizgrađeni stanovi od 48,09 m2, 45,08 m2 i 50,32 m2 u Novom Gradu/Bos.Novom u ulici Kralja Petra I Oslobodioca 22A. Zgrada je sagrađena po zapadnim standardima i ima kotlovnicu sa centralnim grijanjem koje ima ekonomičnu potrošnju obzirom da je izolacija....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, 150.000 KM, 90,00 m2 cca 1670 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

15.10.2022.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo oazu mira smještenu nedaleko od Sarajeva. Kuća od 90 m2 i zemljište od 1.000 m2 smješteni su na idealnoj lokaciji u Tarčinu. Nalaze se odmah do novoizgrađenog turističkog kompleksa "Sarajevo Resort Osenik". Riječ je o specifičnom potencijalnom naselju koje nudi niz mogućnosti.....

 
 
 
  Kuća, GRADAČAC, 160.000 KM, 255,00 m2 cca 630 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.03.2026.,

www.nekretnine.ba

ATRAKTIVNA KUĆA GRADžENA U JEDINSTVENOM BOSANSKOM STILU Nekretnina posjeduje Balkon Voda Kanalizacija Centralno grijanje Telefonski priključak Struja Novogradnja Parking Blindirana vrata Klima Kablovska TV Internet Podrum Ostava Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, TUZLA, 170.000 KM, 315,00 m2 cca 540 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

03.04.2021.,

www.nekretnine.ba

Prodajem ili mijenjam kuću u naselju Miladije (Tuzla) za stan. Lokacija: Ukoliko želite živjeti na mirnoj i sigurnoj lokaciji koja se istovremeno nalazi u užoj jezgri grada, onda je ovo izvrsna lokacija za Vas. Ovo naselje je veoma popularno i atraktivno za obiteljski život jer se....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Ilidža, 300.000 KM, 210,00 m2 cca 1430 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

18.03.2023.,

www.nekretnine.ba

Plac se nalazi na magistralnom putu Sarajevo - Foča. U pitanju je pilana smještena u hali od cca 200 m2 na placu veličine 2380 m2. Posjeduje sve dozvole i saglasnosti kao i priključke. Vlasništvo 1/1. Asfaltiran prilaz sa magistralnog puta kao i sve manipulativne površine cca 1500....

 
 
 
  Kuća, KOBILJA GLAVA, 330.000 KM, 280,00 m2 cca 1180 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

Izuzetno atraktivna nekretnina u lijepom dijelu grada sa dosta sunca,nadomak samog centra grada. Naselje Kobilja Glava, ulica Sipska sa pristupm objektu iz dva pravca. Kuća ima 280 m2 površine i sastoji se od POSLOVNOG PROSTORA u prizemlju, potpuno opremljenog SPRATA (sa kvalitenim....

 
 
 
  Kuća, BIHAĆ, 410.700 KM, 390,00 m2 cca 1050 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

14.11.2019.,

www.nekretnine.ba

ZA VIŠE INFORMACIJA POGLEDAJTE NA LINKU: http://novidom.ba/offer/prodaje-se-kuca-ozimice-1-bihac/746 U naselju Ozimice 1, ulica Bužimska, prodaje se kuća građena u dvije stambene etaže kompletno završena. Posjeduje tri spavaće sobe, dvije dječije sobe, dva dnevna boravka s trpezarijom,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • federacija bosne i hercegovine što jeftinije do 1800 km/m2 atraktivno parking (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)