• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 4.130 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 370000 KM
    • do 460000 KM (prosječna cijena)
    • do 560000 KM
    • do 4600 KM/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • nekorišten
    • okućnica
    • grijanje na plin
    • 2.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 24 689 nekretnina (21 agencija i portala)

  Zemljište, MOSTAR, 81.900 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se zemljište ukupne površine 624m2 u naselju Rodoč u Mostaru. Pristup parceli je obezbijeđen sa lokalnog puta. ; Mostar .

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, 140.000 KM, 9517,00 m2 cca 20 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 04-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: zemljišna parcela/šuma....

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana'
169.000 KM
305.000 KM
420.000 KM
  Kuća, ŽIVINICE, 150.000 KM, 200,00 m2 cca 750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

Detaljni opis Agencija za promet i nekretnine “IMMOBILIEN NEKRETNINE” Živinice Registarski broj Agencije: 171/24 Agent: Senad Čolić Registarski broj certificiranog Agenta: 301/24 iz svoje ponude nudi: ID broj nekretnine: 03-26 Tip ponude: prodaja Vrsta nekretnine: dva individualna....

 
 
 
  Kuća, ŽIVINICE, 154.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Detaljni opis ; Đurđevik .

 
 
 
  Kuća, SARAJEVO, Velešići, 172.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

Prizemlje se satoji iz predulaza, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe i kuparila. Na prizemlju je potrebna adaptacija. ; Velešići .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 194.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje moderan i potpuno novoopremljen apartman na odličnoj lokaciji na Bjelašnici, u naselju Babin Do. Apartman se nalazi u kvalitetno izgrađenom objektu koji posjeduje vlastiti parking, a objekat i haustor su pod videonadzorom, što budućim vlasnicima pruža dodatnu....

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Hrasno, 275.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prostor je u potpunosti namješten i opremljen kancelarijskim namještajem i idealan je kao sjedište firmi, arhitektonski ured i sl. ; Hrasno .

 
 
 
  Kuća, MOSTAR, 331.400 KM, 100,00 m2 cca 3310 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

Prodaje se kuća površine cca. 100m2 u ulici Kraljice Katarine u Mostaru. Kuća je smještena na parceli ukupne površine 108m2. Smještena je u naseljenom dijelu grada sa objektima za individualno i kolektivno stanovanje. U neposrednoj blizini su I osnovna škola, Poliklinika H, Tržni....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novo Sarajevo, 419.300 KM, 76,00 m2 cca 5520 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

TOP PONUDA – NA PRODAJU KOMPLETNO RENOVIRAN STAN 76 m2, TRG HEROJA, NOVO SARAJEVO .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Stari Grad, 434.000 KM, 62,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 443.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje renoviran stan na odličnoj lokaciji – naselje Koševsko Brdo. Ova lokacija je poznata po ugodnom okruženju, obilju zelenila i dobroj povezanosti sa svim dijelovima grada, što je čini idealnom kako za porodični život, tako i za investiciju. ; Kratki opis: Prodaje....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Centar, 494.842 KM, 88,00 m2 cca 5620 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

05.05.2026.,

www.indomio.ba

A sad spektakl! Prelijep dvostrano orijentiran troiposoban stan, detaljno renoviran 2016. godine, u besprijekornom stanju.Stan od uknjiženih 88 kvadrata (s inkorporiranim balkonom) čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i veliki....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Breka, 506.200 KM, 88,00 m2 cca 5750 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, 580.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju apartman i garažu u Sarajevu, općina Trnovo, Bjelašnica. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 600.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

NN Nekretnine prodaje izuzetno kvalitetno renoviran i moderno opremljen trosoban stan, smješten u jednom od najtraženijih dijelova grada – naselje Kovačići, ulica Emerika Bluma, u neposrednoj blizini OHR-a. ; Prodaje se potpuno renoviran stan – vrhunska lokacija, Kovačići (ul. Emerika....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 868.000 KM, 125,00 m2 cca 6940 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 885.400 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.realitica.com

"MY SPACE" Nekretnine prodaju luksuzan stan u Sarajevu, općina Novi Grad, naselje Hrasno u ulici Milana Preloga. .

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, 900.000 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.nn-nekretnine.ba

Prodaje se luksuzni dvoetažni penthouse sa prostranim terasama i prelijepim pogledom na naselje. Kvadratura nekretnine iznosi 145m2 + 100m2 terasa (3 terase). ; Kratki opis: NN Nekretnine prodaje luksuzni dvoetažni penthouse u ulici Grbavička, naselje Kovačići – Grbavica, općina Novo....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Novi Grad, 1.085.000 KM, 155,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

.

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Novi Grad, 1.106.700 KM
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Skenderija, 1.150.000 KM, 154,00 m2 cca 7470 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Prodajemo luksuzno namješten, salonski stan u centru Sarajeva površine 154 m2, pozicioniran na drugom spratu u ulici Obala Kulina bana. Cijena stana bez namještaja: 1.150.000 KM Stan se sastoji od hodnika, zatim sa lijeve strane nalazi se kuhinja, balkon, vešeraj, te manja spavaća....

 
 
 
  Zemljište, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Jučer,

www.ekskluziva-nekretnine.com

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – poduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORAŠJE, 2.500.000 KM, 2006,00 m2 cca 1250 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.indomio.ba

PRODAJA POSLOVNE ZGRADE – ORAŠJE (industrijska ZONA) Prodaje se atraktivna poslovna zgrada smještena u industrijskojj zoni u Orašju, idealna za trgovinu, proizvodnju, skladištenje ili kombinaciju više djelatnosti. Osnovne informacije: • Lokacija: Orašje – preduzetnicka zona • Površina....

 
 
 
  Zemljište, ŽIVINICE, Na upit, 14240,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

06.05.2026.,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se veoma atraktivna građevinska parcela površine 14.240 m² sa urednom vlasničkom dokumentacijom. Parcela posjeduje građevinsku dozvolu za izgradnju poslovnog objekta – skladišne hale i direktan pristup sa magistralnog puta M-18, Sarajevo – Šićki Brod. Kompletna parcela je....

 
 
 
  Stan, KUPRES, Na upit, 160,00 m2