• GoHome Professional
federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnj - GoHome tražilica za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana do 130 m2

  • Za upit "federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana do 130 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 5.229 KM/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 460000 KM
    • do 570000 KM (prosječna cijena)
    • do 690000 KM
    • do 5700 KM/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 24 670 nekretnina (21 agencija i portala)

  Kuća, SARAJEVO, Ilidža, 145.000 KM, 78,00 m2 cca 1860 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba

Rental prodaje super kućicu u nizu na Ilidži u naselju Sokolović Kolonija. U naravi, riječ je o trosobnom stanu od svojih 78 m² na dvije etaže, sa okućnicom ispred i iza, površine cca 70 kvadrata. Naseljem dominiraju slične nekretnine, stoga možemo reći da ova mirna i zelenilom okružena....

 
 
 
  Stan, ZENICA, Mokušnice, 229.000 KM, 59,00 m2 cca 3880 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

10.05.2026.,

www.bihhome.ba

Na prodaju dvosoban stan u Radakovu, Zenica! .

 
 
 
  Stan, TUZLA, 235.000 KM, 51,00 m2 cca 4610 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se lijep i funkcionalan, djelimično adaptiran dvosoban stan uknjižene površine 51,00 m². Nalazi se na 2. spratu (nije posljednji sprat) stambene zgrade u ulici Strajka Mitrovića, koja se proteže paralelno sa ulicom Armije RBiH (bivša Skojevska ulica) u Tuzli. Zgrada je pozicionirana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'federacija bosne i hercegovine što jeftinije zadnjih 7 dana do 130 m2'
420.000 KM
868.000 KM
Na upit
  Apartman, TUZLA, 241.100 KM, 51,00 m2 cca 4730 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Lijep dvosoban stan površine 51 m2, sa balkonom, 2. sprat, ul. Armije RBiH ; Skojevska, Tuzla .

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Mihrivode, 444.900 KM, 76,00 m2 cca 5850 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.realitica.com

Prodaje se trosoban stan površine 76 m2, potpuno renoviran i veoma funkcionalan, idealan za ugodan i moderan način stanovanja. Stan posjeduje kvalitetnu vanjsku stolariju Rehau koja pruža odličnu toplotnu i zvučnu izolaciju. Kupatilo je novo i moderno uređeno, kao i kuhinja koja je....

 
 
 
  Apartman, SARAJEVO, Koševsko Brdo, 470.000 KM, 73,00 m2 cca 6440 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

08.05.2026.,

www.realitica.com

Prodajemo lijepo uređen, svijetao i potpuno opremljen četverosoban stan površine 73m2, koji se nalazi na prvom spratu nedavno izgrađenog stambenog objekta „Jedra Sarajeva“ u naselju Koševsko Brdo. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SARAJEVO, Logavina, 504.000 KM, 72,00 m2 cca 7000 KM/m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.imobilia.ba

PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO ; Grijanje plinsko Plin PRODAJA, STAN 72m2, STARI GRAD, LOGAVINA, SARAJEVO.

 
 
 
  Stan, TUZLA, Na upit, 60,94 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se ekskluzivan , prostran salonski dvosoban stan sa namještajem na atraktivnoj centralnoj gradskoj lokaciji. Stan je uknjižene površine 60, 94 m², a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, predsoblja i zatvorene lođe. Nulta gradska....

 
 
 
  Poslovni prostor, TUZLA, Na upit, 49,29 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se višenamjenski poslovni prostor ukupne površine 49,29 m² uknjižene u zemljišne knjige. Objekat se nalazi u centralnoj gradskoj zoni u popularnoj stambeno poslovnoj zgradi “Cipelići”. Poslovni prostor se sastoji od prizemlja u kojem se nalazi poslovni dio, pomoćne prostorije/čajna....

 
 
 
  Stan, TUZLA, Tušanj, Na upit, 39,12 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno
Novo!

Danas,

www.tknekretnine.ba

Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan novije gradnje niže spratnosti, uknjižene površine 39,12 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji, u popularnom gradskom naselju Tušanj. Nekretnina se prodaje sa kuhinjskim uređajima i kvalitetnim namještajem. Mala kvadratura stana, niža spratnost,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SARAJEVO, Na upit, 34,00 m2
Sviđa mi se
Spašeno Spašeno

09.05.2026.,

www.nekretnine.ba